Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
  • Головна
  • Новини
  • Офіційний сервіс - це 100% гарантія якості. Ви впевнені? Прочитайте це ...

Офіційний сервіс - це 100% гарантія якості. Ви впевнені? Прочитайте це ...Дата публікації:

Офіційний сервіс - це 100% гарантія якості. Ви впевнені? Прочитайте це ... 
Всі ми коли-небудь стикалися з проблемою правильного вибору майстра для робіт, які не можемо виконати самі. Упевнений, багато з нас робили помилки, які потім доводилося виправляти.
У цій статті ситуація з життя від Smartkey.
Пригнаний з-за кордону автомобіль просто перестав заводитися на станції техобслуговування в офіційного дилера. Дивовижно? Зовсім ні, якщо розібратися в ситуації. А розбиратися довелося нам. Як виявилося, перед продажем автомобіль «трохи поліпшили». І поліпшення торкнулися практично всіх вузлів і блоків автомобіля. Продавці купили на аукціоні «биту» машину і відновлювали. Але відновлювали автомобіль виключно для продажу. Наприклад, були відключені датчики подушок безпеки, встановлені емулятори для обходу блокування в блоках ECU. Деякі настройки блоків були перепрошиті, деякі відключені. Головне - візуально покупець отримав «цукерку» і всі начебто задоволені. Коли ж автомобіль почав видавати помилки, пов'язані з фільтром сажі, радісний ще від покупки автовласник вирішив звернутися в СТО до офіційного дилера у себе в районному центрі. «Адже це паливна, це потрібно робити якісно» - так думав власник машини. Ідея правильна, та ось реалізація виявилася дуже плачевною. «Майстер» на СТО підключив оригінальне діагностичне обладнання і побачив, що з авто щось не так і система видає багато помилок і непотрібних спрацювань блокування. Не розуміючи всю важливість, він почав «виправляти і чистити помилки», як він пояснив в результаті замовнику. Все це призвело до того, що автомобіль був заблокований на електронному рівні. Досвідчений майстер насторожився б ще при первинній діагностиці, адже система подавала сигнали про проблеми. На жаль, банальне нехлюйство і незнання програм діагностики призвело до величезних проблем. А спроба нишком все виправити тільки посилила їх. Допомога з Києва, і оригінальні прошивки тільки довершили всю справу (як потім з'ясувалося, деякі блоки були з іншого автомобіля, і просто перетерли настройки в рідних).  

Зараз продажі автомобілів в салонах помітно впали. Ціни на обслуговування завищені в два-три рази від ринкових. Все це призводить до відтоку клієнтів на користь приватних СТО. Відповідно і утримувати досвідчених майстрів стає все важче для т.зв. «Офіціалів». А ті горе-фахівці, хто залишилися, просто тренуються на Ваших автомобілях.

Клієнта довго мучили з термінами, машина близько місяця простояла на СТО. У підсумку через форуми горе-майстер знайшов наш Центр автоелектроніки, розповів всю проблему, за свої гроші оплатив евакуатор до Києва. Побачене нас вразило. Судіть самі…

 

Ми докладемо всіх зусиль і знання для виправлення ситуації. Зрештою, це перевірка наших можливостей. Але на виправлення ситуації піде кілька тижнів.
Не нам судити персонажів цієї історії. Можливо, це просто стане уроком для них. А Вам порада - вчіться на чужих помилках. Висновки, шановні «брати -автолюбітелі» робіть самі.
А в разі проблем, звертайтеся до професіоналів Центру Смартком. Ми не візьмемося за те, чого не вміємо. А якщо вже взялися - ми вирішимо проблему!


 Центр СмартКей якісно виконає такі роботи:
ВИГОТОВЛЕННЯ АВТОКЛЮЧІЧ
ВІДКЛЮЧЕННЯ EGR І ФІЛЬТРА САЖІ
РЕМОНТ ІММОБІЛАЙЗЕРА
ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ ПРО ЗІТКНЕННЯ
РЕМОНТ AIRBAG/SRS
ЗНЯТТЯ ЗАХИСТУ КОМПОНЕНТІВ (#Component protection)
РУСИФІКАЦІЯ АВТОМОБІЛІВ
АДАПТАЦІЯ АМЕРИКАНСЬКИХ АВТОМОБІЛІВ
ОБНУЛЕННЯ 7G-TRONIK
ПРИВ'ЯЗКА КОРОБОК ПЕРЕДАЧ 7G-TRONIK
РЕМОНТ ECU (БЛОКІВ УПРАВЛІННЯ)
ПРИВ'ЯЗКА ECU/ЕБУ 
РЕМОНТ ШТАТНИХ СИГНАЛІЗАЦІЙ
РЕМОНТ АВТОЗАМКІВ
КОРЕКЦІЯ ПРОБІГУ