Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

Перекодування замків авто

Перекодування замка в автомобілі - це процедура зміни коду всередині замка або комплекту замків. За допомогою перекодування личинки можна в найкоротший термін з мінімальними витратами замінити секрети під існуючий автомобільний ключ. Замовивши таку процедуру в нашому Центрі по виготовленню автомобільних ключів, ми не тільки надамо Вам якісний сервіс, але і зробимо Ваші замки надійнішими та безпечнішими. Адже при зміні кодування в замку ми замінемо зношені «секрети» на нові, зробимо чистку і змащення замків.

Найбільш поширені випадки перекодування замків в автомобілі:

1. Якщо Ви купили автомобіль з рук. У цьому випадку перекодування повного комплекту замків під нові ключі гарантує автовласникові повну безпеку від «чистого» проникнення в автомобіль за допомогою ключів. Ми рекомендуємо провести перекодування навіть у разі, якщо Вам передали два комплекти ключів від авто. Також не зайвим буде перевірити у фахівців кількість прив'язаних брелоків сигналізації до Вашого авто. Якщо їх більше, ніж у Вас на руках працюючих - ми обов'язково рекомендуємо перекодувати усі замки і “переприв'язати” брелоки сигналізації.

2. Якщо один із замків зламаний і не підлягає ремонту. У цьому випадку автовласники можуть придбати тільки один замок на зміну зламаного і перекодувати личинку замка під існуючі ключі, щоб не носити з собою два ключа. Це також заощадить кошти і позбавить від необхідності купівлі повного комплекту замків з їх подальшою заміною.

3. Втрачено або викрадено ключ. Якщо Ви впевнені, що Ваш ключ від автомобіля не потонув, не згорів, його не переїхав вантажний автомобіль і т.п., але він пропав - це також сигнал до негайної заміни коду личинок. Навіть якщо ключ потім дивом знайшовся, подумайте, що саме для Вас обійдеться дорожче - зміна кодування замків (з їх профілактикою) чи викрадення Вашого авто.

4. Ключі «закушуют» або перестали відкривати двері / багажник автомобіля або провертати замок запалювання. Це говорить про зношеність в період експлуатації замків і ключів. Для початку ми рекомендуємо перевірити замок запасним ключем. Якщо він працює коректно, тоді зносився ключ і його потрібно просто замінити (ми допоможемо Вам і в цьому випадку). Якщо проблема проявляється і з іншим ключем, тоді допоможе тільки заміна секретів в замку на нові. Рідко, але бувають випадки, коли потрібно зробити нові ключі і замінити рамки в замку автомобіля на нові.

Отже, Ви зважилися на перекодування замків в авто. Чим ми можемо Вам допомогти?

Фахівці нашого Центру по виготовленню автомобільних ключів готові допомогти Вам у вирішенні будь-яких проблем, що виникли з перекодуванням і заміною ключів. Ми проконсультуємо Вас, підберемо варіанти вирішення проблеми з кодуванням або заміною замків, здійснимо ремонт, заміну або перекодування личинок замків автомобіля і постараємося зробити все, щоб Ви відчули себе в безпеці.

Якщо автовласник прийняв рішення про перекодування замка, ми готові допомогти в цьому та виконати роботи акуратно і якісно. Автомобільні замки від дверей, багажника і тим більше замки запалювання - це складні механізми, знання про які роками акумулюються в нашому Центрі. Для демонтажу і подальшого монтажу замків необхідні спеціальні інструменти і досвід. Доводиться розбирати обшивку дверей автомобіля, захист і декоративні накладки при знятті замка запалювання. Іноді така процедура є досить трудомісткою і не завжди під силу непідготовленій людині. Не кажучи вже про необхідність спеціальних верстатів, наявність секретів личинки замка, пружинок тощо для самої процедури перекодування автомобільного замка.

Так само не варто виконувати перекодування автомобільного замка своїми силами. Є ймовірність пошкодження замка при його розбиранні. Наші досвідчені фахівці, які відмінно знають всі тонкощі установки і роботи замків в сучасних автомобілях, зроблять перепрограмування швидко і безпечно.

Наш Центр виготовлення автомобільних ключів пропонує тільки професійний підхід. Перепрограмування, кодування автомобільних замків проводиться за узгодженням з власником автомобіля та з дотриманням повної конфіденційності.