Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

Автомобільні ключі в Києві

Виготовлення автоключів в КиєвіШукаєте надійну компанію, в якій можна замовити автомобільні ключі? Звертайтеся в наш сервіс SmartKey.

По-перше, ми працюємо з будь-якими автомобілями, тому марка вашої машини не має ніякого значення.

По-друге, виготовлення автоключів в Києві здійснюється в короткі терміни. Адже ми прекрасно розуміємо, що цю проблему вам хочеться вирішити максимально швидко.

І найголовніше - виготовлення автомобільних ключів в нашій компанії коштує на 30-50% дешевше, ніж у дилера. Завдяки цьому ви зможете вирішити проблему за доступною ціною.

Також мы можемо швидко та якісно виготовити дублікат автомобільніх ключів.

Як виготовляються автоключі?

Виготовлення ключів для автомобіля здійснюється в 3 етапи:

 1. Діагностика. Кожна марка авто індивідуальна і має ключі певної конфігурації. Під час діагностики майстра вивчають всі ці нюанси, інформацію про яких використовують в подальшому.
 2. Виготовлення ключа. На даному етапі фахівці виготовляють механічне жало, яке відповідає за проворачивание замку запалювання. Потім вставляють відповідний чіп.
 3. Програмування автоключом. Даний етап вважається найбільш важливим. Щоб машина «дізналася» новий ключ, його необхідно запрограмувати. Робиться це на спеціальному обладнанні. Після закінчення роботи ключ готовий до використання і може застосовуватися за призначенням.

Приблизно таким чином виконується виготовлення автоключей в Києві. У деяких випадках додатково здійснюється 4 етап - програмування кнопок центрального замка. Це стосується тих ключів, у яких вони є. Програмування кнопок ЦЗ теж виконується на спеціальному обладнанні.

Різновид автомобільних ключів

Виготовлення автоключівПеред тим як замовляти виготовлення автоключей в Києві, ви повинні знати, який саме треба робити. Адже існує безліч різновидів, які мають свої особливості.

Всього розрізняють 6 підвидів автомобільних ключів

 1. Звичайні. Йдеться про простих ключах з лезом. Такі зустрічаються у власників старих машин 1998 року випуску. Захист від угону забезпечується тільки завдяки механічному замку. Інших функцій не передбачено. Виготовлення автомобільних ключів такого типу здійснюється легко, тому й коштує дешево.
 2. З чіпом. Відносяться до моделей другого покоління. Називаються чіп-ключем або транспондером. Зустрічаються у власників машин, випущених в 1998-2000 роках. Захист від угону забезпечується завдяки иммобилайзеру. Він перевіряє чіп, і якщо все нормально - дає добро на запуск двигуна. В іншому випадку завести машину не вийде. Чіп програмується під конкретну машину і підходить тільки для неї. Тому, якщо втратите ключі - нової копією тут не обійтися. Виготовлення автоключей з чіпом має свої нюанси: тут обов'язково виконується процедура програмування. Адже інакше машина не «дізнається» новий ключ.
 3. З лазерною насічкою. Спочатку були у власників BMW і Jaguar 2000 року випуску. Потім почали використовуватися концернами Honda, Lexus, Toyota та ін. Виготовляються такі автоключом на професійному обладнанні.
 4. З кнопками управління ЦЗ. Комплектуються радіочастотним модулем. Передають сигнал з кодом, який відповідає за відкриття і закриття дверей. Перші ключі мали фіксований код, але зараз зустрічається тільки динамічний (що підвищує рівень захисту).
 5. З чіпом і кнопками ЦЗ. Комплектуються чіпом, який запрограмований під іммобілайзер автомобіля, і радіочастотним модулем, який відкриває двері. Залежно від виробника мають різне виконання. У деяких випадках чіп і модуль можуть працювати окремо. А інших - чіп вбудований в плату.
 6. Smart. Останнє покоління ключів. Надають автовласникові максимальний комфорт. Головна їхня особливість - можливість відкриття дверей і запуску двигуна без ключа. В даному випадку використовується спеціальний брелок. На випадок, якщо він зламається - всередині є простий механічний ключ з чіпом. І з його допомогою можна завести машину звичайним способом. Варто виготовлення таких автоключей недешево, оскільки процедура є досить копіткою.

Перевага співпраці зі Smartkey

Якщо потрібно професійне виготовлення автоключей в Києві - звертайтеся в наш сервіс! У нас працюють досвідчені майстри, які впораються з завданням будь-якої складності. І не важливо, яка у вас машина.

Виготовлення автомобільних ключів в КиєвіОсновні переваги співпраці з компанією SmartKey:

 • 100% якість. Робота виконується на професійному обладнанні. І за процесом ретельно стежать наші фахівці. Будь-які форс-мажорні ситуації виключені, адже спеціально для цього на першому етапі проводиться діагностика.
 • Оперативність. Виготовлення автоключей в Києві здійснюється строго в обумовлені терміни. Якщо треба вирішити проблему швидко - ми йдемо на зустріч і робимо нові ключі буквально за пару годин.
 • Виїзд за адресою. Оскільки без ключа на машині в сервіс не приїдеш - ви можете замовити виклик майстра. У подібних випадках проблема вирішується прямо на місці. Наприклад, майстер може перепрошити замок або змінити пароль автоключом.
 • Доступні ціни. Ми здійснюємо виготовлення автоключей в Києві за прийнятними розцінками. Тому дана послуга по кишені кожному.
 • Безкоштовні консультації. Якщо виникнуть питання - можете задати їх менеджеру по телефону. Наприклад, уточнити, скільки коштує виготовлення викидних автомобільних ключів. Або запитати, як швидко вони будуть зроблені.

Замовити виготовлення автоключей в Києві можна будь-яким зручним способом. Наприклад, заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. В цьому випадку вам навіть не доведеться їхати в сервіс - досить дочекатися дзвінка менеджера і підтвердити замовлення. А в обумовлений час нові ключі вже будуть у вас на руках.