Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

Ремонт замків запалювання автомобіля

Ремонт замків запалюванняЯкщо Ви читаєте цей розділ, можливо, у Вас зламався автомобільний замок або виникла необхідність замінити замки в Вашому авто. Всі власники автомобілів і мотоциклів знають, що потрібно обов'язково міняти масло, фільтри, проходити регламентні роботи для вузлів і агрегатів у Вашому залізному улюбленця. Але будемо відверті, хто з нас проводив обслуговування замка запалювання, замків дверей або багажника автомобіля? А адже замок - це досить складний механізм з великою кількістю дрібних елементів і високоточної підгонкою вузлів в точках тертя.

Навіть в самих дорогих автомобілях, здавалося б, надійні замки іноді виходять з ладу. Кожен автомобільний замок поступово зношується протягом експлуатації, забивається пилом. І в кінцевому підсумку, перестає працювати. Найчастіше поломка замку запалювання або дверного замка автомобіля проявляється поступово, як правило, все починається з підклинювання ключа.

Якщо вчасно не зреагувати на підклинювання ключа в замку, настає момент, коли ключ просто не провертає личинку замку. Бувають також ситуації, коли ключ зламався в замку або просто не входить в замок. У таких ситуаціях є 2 виходи - купити нові замки або ж починають існуючі автомобільні замки. Купівля нових замків обійдеться в кругленьку суму, адже в автомобілі доведеться міняти весь комплект замків: замок запалювання, замок багажника, замки дверні та замок ящика рукавички (замок бардачка).

ремонт личинки замка запалюванняТому ремонт часто є більш доцільним і економічно обґрунтованим рішенням, ніж заміна замку в автомобілі. Наш майстер огляне замок, визначить причину його поломки і порекомендує найоптимальніший варіант. Якщо замок ремонтнопрігоден, майстер проведе повне розбирання замку з подальшою його промиванням, чищенням і заміною зношених або зламаних деталей. Якщо того вимагає ситуація, ми виготовимо новий ключ замість зношеного.

Після закінчення робіт майстер видасть Вам гарантійний талон із зазначенням виконаних робіт, гарантійним терміном і датою заповнення. Наші прості рекомендації, які допоможуть Вам продовжити термін служби автозамки. Слідкуйте, щоб замки завжди були в робочому стані. Періодично відкривайте і закривайте замок дверей і багажника автомобіля механічним ключем. Використання сигналізацій та інших способів дистанційного закривання / відкривання Вашого транспортного засобу не рятує від необхідності підтримувати в робочому стані автомобільні замки.

ремонт замку запалювання київПам'ятайте, що замки окислюються, забиваються брудом. Ніколи не змащуйте замки популярними засобами на кшталт WD-40, маслом від швейних машинок тощо. Застосування WD-40 в забитому брудом замку можливо тільки в тому випадку, якщо після цього Ви плануєте провести ремонт замків автомобіля. В іншому випадку вся змита зі стінок бруд ще більше зіпсує Ваш замок. У випадку з маслом ситуація ще гірше. Всі жирні олії притягують бруд і дуже швидко виводять замок з ладу.

Для змащення автомобільних замків випускаються спеціальні нежирні мастила. Основні переваги таких мастил - це зниження тертя елементів в личинці автозамки, водо- і пиловідштовхуючі властивості.

 

Якщо Ви читаєте цей розділ, можливо, Вам потрібно ремонт замку запалювання. Всі власники автомобілів і мотоциклів знають, що потрібно обов'язково міняти масло, фільтри, проходити регламентні роботи для вузлів і агрегатів у Вашому залізному улюбленця. Але будемо відверті, хто з нас проводив ремонт замків запалювання? А адже замок - це досить складний механізм з великою кількістю дрібних елементів і високоточної підгонкою вузлів в точках тертя. Навіть в самих дорогих автомобілях потрібний ремонт автомобільних замків.

Ремонт личинки замка запалювання

Кожен автомобільний замок поступово зношується протягом експлуатації, забивається пилом. І в кінцевому підсумку, перестає працювати. Найчастіше поломка замку запалювання або дверного замка автомобіля проявляється поступово, як правило, все починається з підклинювання ключа. Якщо вчасно не зреагувати на підклинювання ключа в замку, настає момент, коли ключ просто не провертає личинку замку. Бувають також ситуації, коли ключ зламався в замку або просто не входить в замок. У таких ситуаціях є 2 виходи - купити нові замки або ж починають існуючі автомобільні замки. Купівля нових замків обійдеться в кругленьку суму, адже в автомобілі доведеться міняти весь комплект замків. Зокрема вам доведеться робити:

  • ремонт личинки замка запалювання
  • ремонт замку багажника
  • ремонт замка дверей автомобіля
  • ремонт замку ящика рукавички (замок бардачка)

Тому ремонт часто є більш доцільним і економічно обґрунтованим рішенням, ніж заміна.

Як відбувається ремонт замків автомобіля

Наш майстер огляне замок, визначить причину його поломки і порекомендує найоптимальніший варіант. Якщо замок ремонто придатний, майстер проведе повне розбирання замку з подальшою його промиванням, чищенням і заміною зношених або зламаних деталей. Якщо того вимагає ситуація, ми виготовимо новий ключ на авто замість зношеного. Після закінчення робіт майстер видасть Вам гарантійний талон із зазначенням виконаних робіт, гарантійним терміном і датою заповнення.

Наші прості рекомендації, які допоможуть Вам продовжити термін служби, і уникнути ремонту автозамки:

  1. Слідкуйте, щоб замки завжди були в робочому стані. Періодично відкривайте і закривайте замок дверей і багажника автомобіля механічним ключем. Використання сигналізацій та інших способів дистанційного закривання / відкривання Вашого транспортного засобу не рятує від необхідності підтримувати в робочому стані автомобільні замки.
  2. Пам'ятайте, що замки окислюються, забиваються брудом. Ніколи не змащуйте замки популярними засобами на кшталт WD-40, маслом від швейних машинок тощо. Застосування WD-40 в забитому брудом замку можливо тільки в тому випадку, якщо після цього Ви плануєте провести ремонт замків автомобіля. В іншому випадку вся змита зі стінок бруд ще більше зіпсує Ваш замок. У випадку з маслом ситуація ще гірше. Всі жирні олії притягують бруд і дуже швидко виводять замок з ладу. Для змащення автомобільних замків випускаються спеціальні нежирні мастила. Основні переваги таких мастил - це зниження тертя елементів в личинці автозамки, водо- і пиловідштовхуючі властивості.