Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

Ремонт замків автомобіля

ремонт замка запаленняЯкщо Ви читаєте цей розділ, можливо, у Вас зламався автомобільний замок або виникла необхідність замінити замки в Вашому авто. Усі власники автомобілів і мотоциклів знають, що потрібно обов'язково міняти масло, фільтри, проходити регламентні роботи для вузлів і агрегатів у Вашому залізному улюбленці. Але будемо відверті, хто з нас проводив обслуговування замка запалювання, замків дверей або багажника автомобіля? Але ж замок - це досить складний механізм з великою кількістю дрібних елементів і високоточною підгонкою вузлів в точках тертя.

Навіть в самих дорогих автомобілях, здавалося б, надійні замки іноді виходять з ладу. Кожен автомобільний замок поступово зношується під час експлуатації, забивається пилом. І в кінцевому підсумку перестає працювати. Найчастіше поломка замка запалювання або дверного замка автомобіля проявляється поступово, як правило, все починається з підклинювання ключа. Якщо вчасно не зреагувати на підклинювання ключа в замку, настає момент, коли ключ перестане провертати личинку замка.

Бувають також ситуації, коли ключ зламався в замку або просто не входить в нього. З таких ситуацій є 2 виходи - купити нові замки або ж полагодити існуючі автомобільні замки. Купівля нових замків обійдеться значною сумою адже в автомобілі доведеться міняти увесь комплект замків: замок запалювання, замок багажника, замки дверні та замок ящика для рукавичок (замок бардачка).

Тому ремонт часто є більш доцільним і економічно обґрунтованим рішенням, ніж заміна замка в автомобілі.

ремонт личинки замка запаленняНаш майстер огляне замок, визначить причину його поломки і порекомендує найоптимальніший варіант. Якщо замок ремонтнопридатний, майстер проведе повне розбирання замка з подальшим його промиванням, чищенням і заміною зношених чи зламаних деталей. Якщо того вимагає ситуація, ми виготовимо новий ключ замість зношеного.

Після закінчення робіт майстер видасть Вам гарантійний талон із зазначенням виконаних робіт, гарантійним строком і датою заповнення.

ремонт замка запалення київНаші прості рекомендації, які допоможуть Вам продовжити термін служби автозамків. Слідкуйте, щоб замки завжди були в робочому стані. Періодично відкривайте і закривайте замок дверей і багажника автомобіля механічним ключем. Використання сигналізацій та інших способів дистанційного закривання / відкривання Вашого транспортного засобу не рятує від необхідності підтримувати в робочому стані автомобільні замки. Пам'ятайте, що замки окислюються, забиваються брудом. Ніколи не змащуйте замки популярними засобами на кшталт WD-40, маслом від швейних машинок тощо. Застосування WD-40 в забитому брудом замку можливо тільки в тому випадку, якщо після цього Ви плануєте провести ремонт замків автомобіля. В іншому випадку увесь змитий зі стінок бруд ще більше зіпсує Ваш замок. У випадку з маслом ситуація ще гірше. Усі жирні мастила притягують бруд і дуже швидко виводять замок з ладу. Для змащення автомобільних замків випускаються спеціальні нежирні лубриканти. Основні переваги таких мастил - це зниження тертя елементів в личинці автозамка, водо- і пило- відштовхуючі властивості.