Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ЗАМКІВ АВТО БЕЗ УШКОДЖЕНЬ І БЕЗ КЛЮЧІВ В КИЄВІ

аварійне відкриття автоДля оптимального вирішення цієї проблеми Смарткей пропонує послугу «аварійне відкриття» авто замків в Києві і області з виїздом до замовника. Якщо виникли таки неприємні обставини, коли двері автомобіля не відкриваються (іноді навіть за наявності ключа) — головне не погіршити ситуацію. Перше бажання на рівні інстинктів — це спробувати самостійно відкрити автомобіль без ключа. Але, якщо всі спроби аварійного відкриття замка без шкоди і збитків самостійно вже випробувані — звертайтеся до нас.

Екстрене відкриття дверей автомобіля і виготовлення ключа до нього — наша спеціалізація.

Ми можемо відкрити двері машини без ключа і не зіпсувати автомобіль.

СЛУЖБА АВАРІЙНОГО ВІДКРИТТЯ ЗАМКІВ АВТОМОБІЛЯ

Причини, при яких зазвичай необхідно відкриття замків автомобіля:

  • Спрацьовування центрального замка. Часта причина пошуку служби аварійного розтину замків автомобіля в ситуації, коли ключі залишаються в салоні / багажнику автомобіля, а всі замки при цьому заблоковані. В цьому випадку можна або організувати доставку запасного комплекту ключів, або викликати майстра-аварійника.
  • Розрядка АКБ. У сучасних автомобілях розрядка акумуляторної батареї призводить до того, що відкрити авто за допомогою кнопок центрального замка стає неможливим. І якщо дверний замок не обслуговувався і закис, або був зламаний і механічно не провертається ключем — це ще одна причина замовити послугу і відкрити автомобіль без ключа і пошкоджень;
  • Механічне пошкодження замків. Такі пошкодження можуть бути або при спробі злому авто, або більш часта причина — поламався дверний замок авто і не був відремонтований вчасно. У будь-якому випадку наша служба аварійного відкривання авто допоможе вам розкрити автомобіль без пошкоджень в швидкі терміни.
  • Повна втрата ключів від автомобіля. Найнеприємніша ситуація, однак, не безвихідна. Її розглянемо детальніше.

ЕКСТРЕНЕ ВІДКРИТТЯ АВТОМОБІЛЯ В КИЄВІ ПІД ЧАС ВТРАТИ КЛЮЧА

Наші майстри виїдуть до Вашого автомобіля з усіма інструментами, обладнанням і верстатами, повним набором заготовок ключів. Вони прямо на місці проведуть екстрений розтин:

  1. аварійне відкриття автомобіля з чіп-ключем
  2. зняття замків в автомобілі
  3. програмування чіп ключа на місці
  4. виготовлення автоключа по замку
  5. перекодування (зміна коду) автоключа з виїздом
  6. установка замків автомобіля

Скільки коштує аварійне відкриття замків автомобілів

Виготовлення смарт ключа, чіп ключа, викидного ключа до автомобіля з виїздом до замовника — це наша спеціалізація. А якщо при цьому потрібно провести аварійне відкривання автомобіля, ми це зробимо як один з етапів даної послуги.

При цьому весь комплекс буде значно дешевше фінансово і швидше за часом, ніж замовляти окремо розтин автозамків і відновлення автоключа.