Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

Скрутити спідометр в Києві: як відмотати пробіг автомобіля

Часто буває, що власник автотранспорту стикається з необхідністю зменшити показання спідометра на особистому автомобілі, або простими словами - скрутити пробіг. І якщо в минулі часи це не становило великих проблем для будь-якого умільця, сучасні спідометри - одометри вимагають спеціального обладнання і підготовлених фахівців.

Сприйнятлива електроніка фіксує пробіг, встановлена ​​на імпортному автомобілі, реагує на будь-яке втручання ззовні. Тільки тому дану операцію необхідно виконувати на сервісних центрах, фахівці якого пройшли необхідну підготовку і мають в розпорядженні спеціальне надійне обладнання.

Що таке скручування пробігу і для чого вона потрібна?

Чимало автовласників стикаються з проблемними показаннями спідометра, які треба підкоригувати. Операцію по скрутці пробігу в Києві виробляє компанія Smartkey тільки на імпортному високоякісному обладнанні.

Скрутити пробіг в Києві

Для чого і кому може знадобиться скручування спідометра?

  1. Заміна заводських коліс на диски з шинами іншого типорозміру, установка на автомобіль нового двигуна внутрішнього згоряння призводить до спотворення показання спідометра-одометра. В обох випадках потрібно провести скидання показань спідометра для відновлення правильних цифрових значень приладу обліку пройденої відстані автомобілем.
  2. Необхідність коригування спідометра виникає і при заміні панелі приладів, коли показання спідометра на монтируемой панелі не обнулені. Така ситуація виникає як при установці нової, так і колишньої в експлуатації панелі приладів, що створить певні труднощі не тільки при продажу автомобіля.
  3. У деяких випадках, при ремонті автомобільного комп'ютера, відбувається збій в роботі електронного щитка приладів і мимовільне обнулення показання спідометра. Без підмотки показань спідометра в цьому випадку не обійтися.

Як відбувається відмотка спідометра в Києві

Коригування спідометра в Києві найбільш якісно виробляє компанія Smartkey завдяки застосуванню сучасного обладнання. 20-річний досвід надання таких послуг, високопрофесійні фахівці, використання новітніх технологій сприяють високій якості виробництва операції по скиданню показань як механічного, так і електронного спідометра.

Технологія зміни показань простого спідометра дуже проста і не змінюється кілька десятків років. На таких спідометрах інформація про пробіг передається різними способами на лічильник і ніде більше не зберігається. Знявши щиток приладів, простою перестановкою шестерень з цифрами проводиться цифровий скидання спідометра. Тривалість такої операції не займає багато часу.

Набагато складніше процедура відмотування електронного спідометра, які встановлюються на автомобілях іноземного виробника. Корекція показань одометра проводиться 2 способами: із зняттям щитка приладів, (характерно для сучасних автомобілів закордонного виробництва) і без зняття.

Скручування спідометра зі зняттям щитка приладів

На автомобілях корейського, японського виробництва знімається панельна дошка, від'єднуються електронні блоки і тільки після цього виконуються роботи.

Ніссан, Форд - такі автомобілі не вимагають розбирання панелі після її демонтажу. Підключення пристрою, що зчитує і коригуючого обладнання здійснюється прямо на зворотному боці панелі.

Підмотка спідометра в Києві

Після зняття приладової панелі, полягає у зчитуванні та зміна даних на чіпі. Виправлення показань одометра проводиться за допомогою спеціального програмного забезпечення для читання мікросхем (чипів). Програматор зчитує фактичний пробіг, вноситься зміна на потрібні цифрові свідчення. Сама процедура не впливає на працездатність автомобіля і є нешкідливою. Після завершення коригування, приладова дошка встановлюється на колишнє місце.

Скручування спідометра без зняття щитка приладів

У деяких іномарках є спеціальний діагностичний роз'єм ОВD2, через який під'єднується відповідне обладнання, що дозволяє виконати змотування одометра, виправити помилки.

При цьому необхідно враховувати фіксацію роботи всіх агрегатів, блоків і устаткування бортовим комп'ютером. Пробіг автомобіля, як правило, одночасно фіксується в різних блоках: мікросхемі спідометра, ключі і замку запалювання, коробці передач і гальмівній системі. Таких "точок" фіксації пройденого кілометражу в сучасному авто може бути 5 і більше.

Окремі транспортні засоби імпортного виробництва мають функцію обліку роботи мотогодин двигуна. Фахівці компанії Smartkey мають достатній досвід у професійній коригуванні це показника, що дозволяє уникнути помилок в подальшій роботі електронних блоків автомобіля після виконання змотування спідометра.

Корекція електронного спідометра досить складна операція. Тому довіряти отмотку електронного спідометра краще фахівцям м.Києва з високим професійним рівнем підготовки, які знають тонкощі всіх процедурних етапів виконання, що працюють в компанії Smartkey.

Формування ціни на скручування спідометра

На вартість послуги з скрутці пробігу в Києві впливає кілька чинників. Основоположним моментом є марка автомобіля, рік випуску. За цими даними фахівці компанії знають, який процесор встановлений на бортовому комп'ютері, скільки і де знаходяться дублюючі точки обліку пробігу автомобіля і які необхідно "перепрошити". Всі точки перевіряються на спеціалізованому обладнанні імпортного виробництва і по кожній проводиться коригування, щоб не виникало ніяких непорозумінь і збоїв в роботі всієї бортової системи.

Фахівці компанії Smartkey гарантують високу якість виконання робіт по скиданню спідометра і відмотування одометра на будь-якому автомобілі зі шкалою вимірювання пробігу як в кілометрах, так і в милях.

Коригування пробігу

На цінову пропозицію впливає і місце проведення коригувальних заходів. З виїздом фахівців компанії до місця парковки автомобіля вартість послуги зростає.

Наші ціни - прийнятні в цьому сегменті надання послуг в м.Києві, відповідають постулату "ціна-якість".

У чому привілей Smartkey

Змотати пробіг не складає труднощів нашим фахівцям, навіть в дуже скрутному варіанті. Коригування пробігу в Києві виконується нашими фахівцями в стислі терміни без шкоди якості. Компанія Smartkey - є №1 на ринку послуг столиці в даному напрямку.

  1. Компанія має величезний досвід роботи в даному напрямку.
  2. Всі роботи проводяться тільки на новітньому імпортному обладнанні.
  3. Фахівці компанії стежать за всіма зарубіжними новинками приладобудування в цій галузі так, як грамотна добірка приладу є головною запорукою успіху послуги.
  4. Працівники компанії стримані і ввічливі з клієнтами і готові виконати всі їхні вимоги і побажання в межах своєї компетенції.
  5. Коригування пробігу автомобіля залишається таємницею для будь-якого фахівця і тим більше для СТО, які проводять передпродажну діагностику автомобілів. Авто не втрачає гарантію, встановлені заводом-виробником пломби не порушуються, слідів втручання в комп'ютерну систему не залишається.

Звертайтеся в компанію Smartkey і професіонали високої кваліфікації виконають всі роботи з гарантією високої якості.