Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

Заміна корпусу автоключа

Причинами, які можуть змушують провести заміну корпуса автомобільного ключа, можуть служити безліч чинників. Серед них як прості механічні поломки (відколи або тріщини голови ключа), естетичні моменти (потертість корпусу, провалилися кнопки), так і більш серйозні поломки (зламався вузол кріплення у викидному ключі, залипає кнопка, випадає або люфтить жало).

Також приводом замінити корпус ключа в автомобілі може бути бажання отримати додатковий функціонал. Наприклад, отримати ключ з кнопками (або викидний чіп-ключ) замість звичайного ключа з транспондером. Автовласники повинні брати до уваги те, що послуга «заміна корпусу автоключа» проводиться виключно за умови працюючого коректно і без збоїв транспондера (чіпа або мікросхеми в ключі).

Заміна корпусу в автомобільному ключі виконується нашими фахівцями на місці за фактом звернення. На відміну від ремонту ключа з чіпом, майстер завжди використовує наявну в ключі електроніку, а іноді і жало наданого Вами ключа.

Електронний чіп (транспондер) або плата з мікросхемою переносяться в новий корпус без будь-яких змін (перепрошивань, прив'язок і т.п.). Часто при зверненні до Центру виготовлення автомобільних ключів з проханням переставити корпус, автовласникам надається кілька варіантів рішення на вибір.

Пропоновані нами моделі корпусу ключа можуть відрізнятися за дизайном та функціональністю, за якістю, а відповідно, і за ціною.

Сьогодні багато автолюбителів намагаються придбати корпус ключа в інтернет- магазині і провести заміну власними силами. Відразу хочемо попередити, що візуально однакові ключі разюче відрізняються всередині місцями кріплення для чіпів різних виробників і моделей, місцем під елементи живлення, індикаторами і т.п. Також не забувайте, що дуже часто виробники приклеюють чіпи до корпусу, щоб уникнути вібрації всередині чохла під чіп.

Якщо в момент розбирання Ви пошкодите чіп, заміна корпусу може перерости в повноцінне виготовлення нового ключа. Особливо це небезпечно при наявності всього одного примірника ключа до автомобіля.

Звичайно ж ми постараємося допомогти Вам і в цьому випадку, але витрати коштів, часу і нервів і будуть відрізнятися в рази. Фінансова ж вигода при самостійній заміні сумнівна і може скласти всього кілька десятків гривень. В свою чергу наш Центр має спеціальні оптові ціни від офіційних дилерів та ОЕМ виробників і ми намагаємося надавати послуги за мінімальними ринковими цінами.

На всю виконану роботу і матеріали ми надаємо гарантію.