Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

Заміна корпусу викидного ключа автомобіля

Причинами, які змушують провести заміну корпусу автоключом, можуть служити безліч чинників. Серед них як прості механічні поломки (відколи або тріщини голови ключа), естетичні моменти (потертість корпусу, продавилися кнопки), так і більш серйозні поломки (зламався вузол кріплення в викидний ключі, залипає кнопка, випадає або люфтит жало).

Також приводом замінити корпус ключа в автомобілі дуже може бути бажання отримати додатковий функціонал. Наприклад, отримати ключ з кнопками (або викидний чіп-ключ) замість звичайного ключа з транспондером. Автовласники повинні брати до уваги, що послуга «заміна корпусу автоключом» проводиться виключно за умови працюючого коректно і без збоїв транспондера (чіпа або мікросхеми) в ключі.

Заміна корпусу в автомобільному ключі виконується нашими фахівцями на місці за фактом звернення. На відміну від ремонту ключа з чіпом, майстер завжди використовує наявну в ключі електроніку, а іноді і жало наданого Вами ключа. Електронний чіп (транспондер) або плата з мікросхемою переносяться в новий корпус без будь-яких змін (перепрошівок, прив'язок і т.п.).

Часто при зверненні до Центру виготовлення автомобільних ключів з проханням переставити корпус, автовласникам надається кілька варіантів рішення на вибір. Пропоновані нами моделі корпусу ключа можуть відрізнятися за дизайном і надається функціоналу, за якістю, а відповідно, і за ціною.

Сьогодні багато автолюбителів намагаються придбати корпус ключа в інтернет- магазині і провести заміну своїми силами. Відразу хочемо попередити, що візуально однакові ключі разюче відрізняються всередині посадочними місцями для чіпів різних виробників і моделей, місцем під елементи живлення, індикаторами і т.п. Також не забувайте, що дуже часто виробники приклеюють чіпи до корпусу, щоб уникнути вібрації всередині чохла для чіпа. Якщо в момент розбирання Ви пошкодите чіп, заміна корпусу може перерости в повноцінне виготовлення нового автоключом.

Особливо це небезпечно при наявності всього одного примірника ключа до автомобіля. Звичайно ж ми постараємося допомогти Вам і в цьому випадку, але витрати коштів і нервів будуть відрізнятися в рази.

Фінансова вигода ж при самостійній заміні сумнівна і може скласти всього кілька десятків гривень.

З іншого боку наш Центр має спеціальні оптові ціни від офіційних дилерів або ОЕМ виробників, і ми намагаємося надавати послуги за мінімальними ринковими цінами. На всю виконану роботу і матеріали ми надаємо гарантію.

 

Основними причинами, за якими проводиться заміна корпусу ключа запалювання, можуть бути:

  • механічні поломки (відколи або тріщини голови ключа)
  • естетичні моменти (потертість корпусу, продавилися кнопки)
  • більш серйозні поломки (зламався вузол кріплення в викидний ключі, залипає кнопка, випадає або люфт жала)

Також заміна корпусу автомобільного ключа може бути бажанням отримати додатковий функціонал. Наприклад, отримати ключ з кнопками (або заміна корпусу викидного ключа) замість звичайного ключа з транспондером. Автовласники повинні брати до уваги, що послуга проводиться виключно за умови працюючого коректно і без збоїв транспондера (чіпа або мікросхеми) в ключі.

Як проводиться заміна корпусу ключа

Сьогодні багато автолюбителів намагаються придбати корпус ключа в інтернет- магазині і провести заміну своїми силами. Відразу хочемо попередити, що візуально однакові ключі разюче відрізняються всередині посадочними місцями для чіпів різних виробників і моделей, місцем під елементи живлення, індикаторами і т.п. Також не забувайте, що дуже часто виробники приклеюють чіпи до корпусу, щоб уникнути вібрації всередині чохла для чіпа. Якщо в момент розбирання Ви пошкодите чіп, заміна корпусу може перерости в повноцінне виготовлення нового автоключом. Особливо це небезпечно при наявності всього одного примірника ключа до автомобіля. Звичайно ж ми постараємося допомогти Вам і в цьому випадку, але витрати коштів і нервів будуть відрізнятися в рази. Фінансова вигода ж при самостійній заміні корпусу ключа сумнівна і може скласти всього кілька десятків гривень.

Заміна корпусу ключа авто виконується нашими фахівцями на місці за фактом звернення. На відміну від ремонту ключа з чіпом, майстер завжди використовує наявну в ключі електроніку, а іноді і жало наданого Вами ключа. Електронний чіп (транспондер) або плата з мікросхемою переносяться в новий корпус без будь-яких змін (перепрошівок, прив'язок і т.п.).

Скільки коштує заміна корпусу ключа автомобіля

Часто при зверненні до Центру виготовлення автомобільних ключів з проханням переставити корпус, автовласникам надається кілька варіантів рішення на вибір. Пропоновані нами моделі корпусу ключа можуть відрізнятися за дизайном і надається функціоналу, за якістю, а відповідно, і за ціною.

З іншого боку наш Центр має спеціальні оптові ціни від офіційних дилерів або ОЕМ виробників, і ми намагаємося надавати послуги за мінімальними ринковими цінами. На всю виконану роботу і матеріали ми надаємо гарантію.

За потреби відновити чіпований ключ автомобіля, замовляйте цю послугу в SmartKey.