Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті

Що робити якщо втратив ключі від машиниДата публікації:

Що робити якщо втратив ключі від машиниВтрата ключів від автомобіля явище не таке вже і рідкісне.

У цій статті розглянемо цю ситуацію з точки зору безпеки і розповімо про ризики, з якими може зіткнутися автовласник.

Що робити, якщо загубилися ключі від авто

що робити якщо загубилися ключі від автоЯкщо ви достовірно впевнені, що ключі від машини втрачені або ще гірше, були вкрадені, і є ризик викрадення вашого автомобіля, найважливіше - максимально швидко вберегтися від автокрадіжки за допомогою зниклого ключа.
Розглянемо три основні варіанти:
1. Максимальний і гарантований спосіб захисту автомобіля від викрадення - це повна заміна замків і ключів. У сучасних автомобілях системою запалення управляє чіпований ключ. Тому недостатньо просто замінити замки, для цього необхідно ще і видалити у блоці іммобілайзера (іноді й інших блоках управління) усі відсутні ключі, а потім прописати новий ключ. Як зазначалося вище, спосіб найнадійніший, але і найдорожчий. Дуже часто водії по незнанню роблять помилку і купують на розбираннях блок IMMO з ключами та іншими замками. Хочемо вас засмутити. У сучасних автомобілях НЕМОЖЛИВО переставити блоки з одного авто в іншій без їх синхронізації і адаптації. Будь-який блок управління, знятий з іншого автомобіля, не працюватиме з вашим авто.
Детальніше про синхронізацію блоків можна прочитати у відповідному розділі на нашому сайті.

Як відновити втрачені ключі від автомобіля дешевше

відновлення ключів від машиниЦентр автомобільної діагностики СмартКей пропонує найдоступніший варіант, без втрати надійності та безпеки. Ми перекодуємо існуючі замки. Процедура перекодування зводиться до повної заміни механічного коду ключа в усіх замках: замок запалення, дверні замки, замок багажника, замок ящика для рукавичок (замок від бардачка) якщо такий є. Процедура зміни коду замка гарантує, що загублений ключ точно не відкриє Ваш автомобіль механічно старим ключем. У разі перекодування треба взяти до уваги, що, якщо у вас залишився другий екземпляр ключів, він також не відкриватиме і не закриватиме Ваш автомобіль. Наступне, що треба обов'язково зробити, це видалити у блоці іммобілайзера всі відсутні ключі і перезаписати нові. Таким чином, буде зроблена заміна в пам'яті автомобіля всіх робочих ключів на нові комплекти.

Як відбувається перекодування замків автомобіля, можна прочитати за посиланням.

2. Наступний спосіб вирішення проблеми -  це не робити механічне перекодування замків, але видалити загублені ключі з блоків, до яких він прив'язаний. Це вбереже автомобіль від викрадення, оскільки загублений ключ вже не зможе його заводити. Правда, залишаться ризики відкриття замків і проникнення в салон і багажник за допомогою загубленого ключа. Цей спосіб дешевший, але ризик крадіжки залишається досить високими.

3. І третій варіант, найдешевший, - це виготовити новий ключ або ж використати запасний. Він підійде у тому випадку, якщо Ви 100% упевнені в тому, що загублені ключі від машини не будуть використані ніким і ніколи.
Виготовлення автоключів – це одна з наших основних профільних послуг.

Відразу хочеться сказати, що кожен випадок індивідуальний. Кожен автомобіль вимагає особливого підходу і знань. Багато що залежить від типу ключа - викидний чіп-ключ або простий ключ від авто, наявність кнопок управління центральним замком. Важливо розуміти модель і рік випуску автомобіля, модель транспондера та його інтеграцію в ключі - або це чіп-мікросхема на платі з кнопками, або окремий чіп. 
У будь-якому разі, фахівці нашого центру готові проконсультувати і запропонувати різні варіанти рішення саме Вашої проблеми за розумну ціну. У разі потреби всі роботи з аварійного відкриття автомобіля, перекодування замків і виготовлення ключів можна провести з виїздом до замовника.