Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗАМІНА КОРПУСУ ВИКИДНОГО КЛЮЧА TOYOTA LEXUS

Корпус ключа запалювання є одним з найбільш вразливих місць у всій системі безпеки транспортного засобу. Найчастіше саме цей елемент і виходить з ладу, за рахунок чого доведеться робити заміну корпусу ключа Toyota.

На перший погляд, подібний пристрій зроблено досить просто, проте і в ньому є кілька елементів, які можуть бути схильні до поломки:

  • Безпосередньо сам корпус;

  • Кнопки;

  • Плата, на яку встановлений ключ і кнопки і так далі.

Куди звернутися для лагодження корпусу?

Заміна корпусу ключа запалювання Toyota здійснюється в сервісних центрах, однак ця послуга коштує досить дорого і при цьому займає багато часу. Якщо у власника машини є запасний комплект ключів, то йому нескладно буде розлучитися з першим на досить тривалий термін — від однієї до кількох тижнів. При відсутності другого комплекту витрачати стільки часу на заміну корпусу викидного ключа у тойоти навряд чи кому-небудь захочеться.

Можна звернутися за наданням такої послуги в нашу спеціалізовану компанію, де всі операції, пов'язані з заміною корпуса ключа Lexus, будуть виконані оперативно і в дуже короткі терміни.

Власники автомобілів часто радять не робити заміну корпусу ключа запалювання Lexus, а відразу виготовити новий пристрій. Варіант, звичайно, досить хороший, однак він буде коштувати значно дорожче — майже в кілька разів, причому часу він також зажадає більше. Справа в тому, що потрібно не тільки виготовляти новий пристрій, але і заново його програмувати, вбудовувати в охоронну систему і бортовий комп'ютер автомобіля і так далі.

Заміна корпусу викидного ключа на лексусі проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке є в розпорядженні нашої компанії. Це дозволяє не тільки в значній мірі скоротити час виконання робіт, а й домогтися максимально якісного їх виконання. В процесі заміни корпусу фахівець додатково буде проплавати всі з'єднання, розташовані на платі пристрою, за рахунок чого ключ прослужить значно довше в порівнянні з новим обладнанням, так як він придбає ще більшу міцність, стійкість до навантажень.

Кожен працівник нашої компанії має відповідні сертифікати, що дозволяють йому виправляти поломки в даному обладнанні, вносити в нього певні корективи і так далі.