Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗАМІНА КОРПУСУ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ MERCEDES

З переходом на новий тип безпеки автомобіля підвищився і рівень захисту від зломів. Ключі з чіпом мають ряд істотних переваг, але на жаль і вони не застраховані від поломок. Час не щадить нічого в нашому світі, тому з'явилася потреба в ремонті такого захисту.

Фактори виникнення та небезпека дефектів

Під час використання будь-якого предмета, в тому числі і автомобільного ключа з чіпом, річ піддається механічним впливам, падінням, потертостям. Щоб зберегти можливість потрапити всередину авто доводиться стежити за справністю обладнання. Кращий варіантом буде заміна корпусу ключа запалювання Mercedes.

Тріщини, які згодом з'являються на ключі, можуть привести до втрати чіпа, що знаходиться всередині. А також всередину пристрою потрапляє пил і бруд, яка може зламати ключ остаточно. Сильний знос кнопок наражає на помилки нормальну роботу кнопок змін. Крім практичних незручностей може призвести до того, що ви просто не потрапите всередину автомобіля, або це буде досить важко. А за люфтом викидного механізму швидше за все піде поломка барабана, що не дозволяє використовувати його в нормальному режимі.

ЗАМІНА КОРПУСУ КЛЮЧА MERCEDES ВИРІШИТЬ ПРОБЛЕМИ, ЩО НЕ ПОЧАЛИСЯ

Крім усунення всіх вищевказаних причин і повного лагодження електроніки, якщо вона вийшла з ладу, наша компанія пропонує ряд подібних послуг. Наприклад, проводиться заміна корпусу викидного ключа Мерседес.