Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗАМІНА КОРПУСУ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ KIA І HYUNDAI

Заміна корпусу ключа Hyundai спільно з проведенням ремонтних робіт, пов'язаних з функціонуванням кнопок, розташованих на ньому, є однією з найбільш затребуваних ремонтних послуг.

Справа в тому, що на сучасних автомобілях ключі запалювання мають ряд додаткових функцій:

  • автозапуск;

  • Автоматичне блокування дверей;

  • Активізація охоронної системи і так далі.

Само собою, подібне обладнання з плином часу буде зношуватися, тому рано чи пізно доведеться робити заміну корпусу ключа запалювання на Hyundai.

Які поломки можуть виникати і як їх позбутися?

Заміна корпусу викидного ключа Hyundai може бути пов'язана з поломкою як самого корпусу, так і з несправністю кнопок. Найчастіше при проведенні таких робіт не представляється можливим поміняти лише корпус і лезо ключа, так як в більшості випадків бувають продавлені кнопки не лише на самому корпусі пристрою, але і на платі.

Заміна корпусу ключа Kia може знадобитися і в тому випадку, якщо ключ і плата знаходяться в справному стані, але через поламаних кнопок дистанційно керувати центральним замком машин не представляється можливим. В принципі, заміна корпусу ключа запалювання Kia може являти собою одну з двох можливих операцій:

  • Поміняти безпосередньо корпус і кнопки;

  • Пропаяти всі наявні на платі з'єднання, додатково підсиливши їх і продовживши тим самим термін служби конструкції.

Заміна корпусу викидного ключа кіа коштує не надто дешево, однак на цьому моменті можна серйозно заощадити в плані обслуговування транспортного засобу. Подібна послуга в нашій компанії обійдеться приблизно вдвічі, а то і втричі дешевше в порівнянні з виробництвом нового ключа.

Між іншим, відремонтований ключ буде служити значно довше в порівнянні з новим, так як за рахунок додаткового посилення і установки нових кнопок вдасться зробити його більш довговічним. Наші фахівці з легкістю виконують всі необхідні ремонтні роботи, пов'язані з ключем запалювання: у них для цього є відповідна кваліфікація, досвід роботи та найсучасніше обладнання. За рахунок цього всі операції з пристроєм виконуються в самі стислі терміни, коштують вони значно дешевше в порівнянні з цінами інших організацій. При цьому якість знаходиться на найвищому рівні, і на роботи поширюється тривала гарантія.