Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧА RANGE ROVER

Відновлення ключа Range Rover може знадобитися власнику автомобіля в самих різних випадках — при його втраті, при виході з ладу і в інших ситуаціях. Наша компанія також може розкрити заблокований автомобіль без яких би то не було ушкоджень. Послуг, що стосуються відновлення чип-ключа Рендж Ровер, досить багато:

  • Виготовлення дублюючого ключа для кожного конкретного автомобіля;

  • Програмування ключа для того, щоб бортовий комп'ютер машини визнавав його, як рідного;

  • Виробництво ключа з вбудованим чіпом і так далі.

Справа в тому, що сучасні способи захисту автомобіля представницького класу знаходяться на найвищому рівні і відрізняються чудовою функціональністю. Якщо ключ вийшов з ладу, то навіть законний власник машини не може використовувати її за призначенням.

Подібна ситуація, безумовно, не дуже приємна, однак не варто впадати в паніку. Ідеальним варіантом буде звернення в нашу майстерню, де цю проблему вирішать дуже легко і швидко.

Як замовити новий ключ для Range Rover?

Втрата ключа від автомобіля — досить поширене явище. При цьому багато хто радить звернутися до офіційного дилера марки, проте такий підхід може затягнутися на кілька днів або навіть тижнів.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам послугу з відновлення ключа запалювання Range Rover протягом буквально кількох хвилин після звернення. Фахівці, що працюють у нас, мають високу кваліфікацію та досвід роботи, крім того, у них під рукою є все необхідне обладнання, яке дозволяє забезпечити якісний і професійний підхід до вирішення подібної проблеми.

Однак власнику необхідно брати до уваги, що замовити таку послугу можна тільки при наявності на руках правовстановлюючих документів на автомобіль, головним з яких є паспорт транспортного засобу. Якщо господар його не пред'явить, то роботи виконуватися не будуть.

Виготовлення ключа відбувається протягом короткого часу. Спочатку майстер повинен встановити, через що воно знадобилося — внаслідок втрати, виходячи з ладу і так далі, тільки після цього він може прийняти рішення щодо того, як буде проводитися відновлення елемента. Наші фахівці здатні впоратися навіть з досить складними випадками. Ключ, випущений нашою компанією, нітрохи не відрізнятиметься від рідного, до того ж на всі вироблені роботи ми даємо досить тривалу гарантію.