Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ NISSAN

Системи безпеки легкових автомобілів представницького класу з кожним роком стають все більш і більш надійними, причому вони відрізняються досить хорошою функціональністю і практично ніколи не виходять з ладу. Головною вразливою ділянкою є ключ запалювання, з яким в більшості випадків спрацьовує людський фактор.

Якщо цей елемент виходить з ладу або ж просто втрачається, то водій позбавляється доступу до машини. Саме для таких випадків існує відновлення ключа для марки Nissan.

Що робити, якщо ключ запалювання не функціонує або загублений?

В принципі, виходів тут може бути два:

  • Звернутися до спеціалізованого сервісного центру, де фахівці візьмуть автомобіль, оброблять отримане замовлення і викличуть відповідного техніка. Всі роботи тут виконуються дуже надійно, проте вони займають велику кількість часу — від кількох тижнів до кількох місяців. Протягом усього цього періоду про свою машину можна забути;

  • Замовити відновлення ключа запалювання Nissan можна у нас, причому за якістю наші роботи нітрохи не поступаються офіційним сервісним центрам, однак ми виконуємо їх значно швидше.

Всі наші працівники є висококваліфікованими фахівцями, які можуть з легкістю розібратися у виниклій проблемі і знайти найкоротші шляхи її вирішення. Клієнт може не транспортувати свою машину в нашу майстерню, він може викликати нашого фахівця до місця стоянки транспортного засобу. Майстер зробить всі необхідні операції з автомобілем і скаже протягом якого часу роботи будуть повністю завершені. Як правило, на відновлення чіп ключа для Ніссан йде не більше двох-трьох днів. Якщо ключ просто вийшов з ладу, то роботи здійснюються ще швидше, так як майстру не доведеться перепрограмовувати новий виріб, щоб протиугінна система, вбудована в бортовий комп'ютер, сприймала його нормально.

Однак є дуже важлива умова, без дотримання якого фахівець не візьметься за виконання робіт: власник в обов'язковому порядку повинен йому пред'явити правовстановлюючі документи на транспортний засіб, перш за все, паспорт. В іншому випадку в наданні даної послуги людині, яка звернулася, буде відмовлено. Коштують наші роботи не надто багато, але при цьому вони відрізняються не тільки швидкістю виконання, але і досить високою якістю.