Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ MERCEDES

На сьогоднішній день системи безпеки автомобілів відрізняються високим рівнем надійності і широтою функціональності. Зламати її практично неможливо, проте в цій системі також є власні слабкі ділянки, головним серед яких є ключ запалювання. Тут багато що пов'язане з людським фактором, так як ключ можна ненавмисно зламати, порушити роботу його програми або ж зовсім втратити.

Відновлення ключа Mercedes дозволяє знову отримати повний доступ до свого автомобіля, однак робота, пов'язана з цим питанням, не дуже проста і буде віднімати багато часу, а також зажадає залучення спеціалізованого обладнання.

Де найзручніше замовити відновлення?

Багато власників автомобілів рекомендують замовляти відновлення ключа запалювання Mercedes виключно у офіційного дилера, посилаючись на те, що всі роботи там будуть зроблені на якісно високому рівні. Але при цьому вони забувають згадати про те, що дана проблема буде вирішуватися протягом досить довгого часу — власнику машини доведеться чекати кілька тижнів, а то і місяців.

Набагато простіше замовити відновлення чіп ключа для машини марки Мерседес в нашій компанії. Всі наші фахівці мають досить високий рівень кваліфікації, під рукою у них є новітнє технологічне обладнання, за рахунок якого вони здатні досить швидко провести діагностичні роботи і відновити виріб. Варто зазначити, що виготовлення нового ключа має на увазі виконання цілого ряду операцій:

  • Розблокування машини (наші працівники зроблять це грамотно і не завдадуть автомобілю ні найменшого ушкодження);

  • Створення нового ключа;

  • Програмування виробу, щоб бортовий комп'ютер почав сприймати його в якості рідного;

  • Устаткування ключа відповідним чипом, щоб можна було забезпечити автозапуск, блокування та розблокування дверей і так далі.

Наші фахівці працюють з будь-якими моделями марки Мерседес. Однак власникові варто пам'ятати, що при зверненні до наших фахівців на руках необхідно мати документи, що підтверджують, що транспортний засіб належить саме йому.

При бажанні, клієнт може викликати фахівця безпосередньо до місця стоянки автомобіля, завдяки чому машину не доведеться транспортувати в майстерню. Майстер сам протягом декількох хвилин зніме всі необхідні показники і укладе відповідний договір на виконання робіт.