Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧА INFINITI

Відновлення ключа Infiniti представляє собою досить складну процедуру, так як система безпеки у автомобілів даної марки відрізняється високою надійністю. Крім того, грає дуже важливу роль причина, через яку знадобилася ця операція. Якщо ключ був загублений, то роботи будуть більш складними і тривалими, так як вони будуть пов'язані з додатковим програмуванням обладнання, щоб нова продукція сприймалася бортовим комп'ютером машини як рідна. При поломці ключа зробити новий набагато простіше, так як цілком достатньо створити ключ з аналогічними програмними настройками.

ДЕ І У КОГО КРАЩЕ ЗАМОВИТИ НОВИЙ КЛЮЧ ДЛЯ INFINITI

Відновлення ключа запалювання Infiniti представляє собою процедуру, яка вимагає залучення складного обладнання і проведення ряду спеціальних процедур, причому всі з них надають фахівці нашої компанії:

  • Розтин машини без пошкоджень в разі потреби;

  • Розробка нового ключа і забезпечення його відповідними програмними налаштуваннями;

  • Відновлення чіп ключа для Інфініті, оснащеного системами автозапуску і різними іншими корисними функціями.

Деякі власники автомобілів рекомендують з таким питанням звертатися до офіційного дилера компанії-виробника. Однак це може затягнутися на кілька тижнів або навіть місяців.

Фахівці нашої фірми підходять до виконання таких робіт більш оперативно, виготовляючи все необхідне протягом буквально пари днів. Якщо брати до уваги, що сам по собі технологічний процес досить складний і вимагає залучення спеціальних знань, умінь і додаткового устаткування, то така кількість часу — це дійсно стислі терміни.

Відновити ключ власнику машини потрібно, як правило, в двох випадках — якщо він загубився або вийшов з ладу. У першому випадку роботи будуть набагато складніше, так як фахівцеві необхідно не тільки випустити новий ключ, але і закласти в нього відповідне програмне забезпечення, а це вимагає великих зусиль. При поломці роботи стають значно простіше, так як у майстра на руках буде зразок.

При зверненні в нашу компанію обов'язково на руках слід мати паспорт транспортного засобу та деякі інші документи, що підтверджують право володіння автомобілем. Якщо такого документа у власника машини не буде, то в наданні послуги йому буде відмовлено.