Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ FORD

Сучасні системи безпеки автомобілів відрізняються чудовою надійністю і вельми високим рівнем функціональності. Однак навіть такі пристрої в деяких випадках виходять з ладу. Найбільш вразливим у цьому плані місцем у автомобілів будь-яких марок взагалі і Форд зокрема, є ключ запалювання. Якщо він зламаний або загубився, то водій не може користуватися своїм транспортним засобом. Однак дану проблему можна з легкістю вирішити, замовивши відновлення ключа Ford.

До кого краще звертатися?

Відновлення ключа запалювання Ford можна замовити у офіційного дилера компанії-виробника. В цьому випадку доведеться прочекати виготовлення дубліката або випуск нового ключа протягом досить тривалого періоду часу — від кількох тижнів до кількох місяців, що напевно не влаштує власника машини.

Можна вчинити трохи інакше, звернувшись до фахівців нашої компанії для того, щоб вони відновили чіп-ключ на Форд. Варто зазначити, що подібна процедура досить складна, так як включає в себе цілий ряд операцій:

  • Необхідність розкриття автомобіля (наші працівники зроблять це грамотно і без яких би то не було ушкоджень);

  • Розробка дублюючого ключа і його подальше програмування для того, щоб бортовий комп'ютер автомобіля прийняв його в якості рідного.

Варто зазначити, що в залежності від того, був ключ загублений або ж просто вийшов з ладу, роботи будуть більш простими або складними. При втрачений ключі майстру доведеться витратити більше часу на виготовлення нового. Якщо ж виріб просто вийшло з ладу, то майстер випускає точно такий же ключ і програмує його аналогічним чином.

Всі наші фахівці мають великий досвід проведення подібних робіт і відповідним рівнем кваліфікації. У їх розпорядженні є все необхідне обладнання, за рахунок чого складність проведення робіт і час їх виконання значно скорочуються. Автомобілісту слід пам'ятати, що на руках при зверненні в нашу компанію, він повинен мати набір документів, що підтверджують право на володіння даним транспортним засобом — перш за все, це паспорт машини. Якщо з собою його не буде, то наші працівники будуть змушені відмовити в наданні послуги.

Наші фахівці готові навіть приїхати до самої машині і зняти всі необхідні дані безпосередньо на місці її стоянки, не змушуючи водія відганяти її в майстерню.