Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВІДНОВЛЕННЯ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ AUDI

Останнім часом для забезпечення безпеки автомобілів використовуються тільки найсучасніші технології, причому охоронні системи відрізняються найбільш високою функціональністю. Однак жоден власник повністю не застрахований від виникнення такої проблеми, як поломка ключа запалювання.

Відновлення ключа запалювання Audi передбачає проведення цілого ряду процедур. Якщо звертатися з цією проблемою до офіційного дилера компанії-виробника, то час вирішення питання буде значно збільшуватися. Набагато швидше всі роботи, що стосуються відновлення чип-ключа ауді, будуть проведені фахівцями нашої компанії. У перелік послуг, що надаються, входять такі операції з транспортним засобом:

  • Перепрограмування ключа, що вийшов з ладу;

  • Розтин автомобіля без нанесення йому ушкоджень;

  • Адаптація нового ключа і синхронізація його з бортовим комп'ютером, який буде сприймати новий виріб в якості рідного.

Що робити, якщо ключ вийшов з ладу?

Варто зазначити, що відновлення чип-ключа Ауді являє собою досить складну процедуру. Це багато в чому пов'язано з тим, що в конструкції захисної системи є величезна кількість ступенів захисту від несанкціонованого доступу, тому відновити ключ — не така швидка процедура, як цього б хотілося власнику.

Наша компанія давно спеціалізується на подібних послугах, у нас працюють тільки грамотні фахівці, що володіють високою кваліфікацією і значним досвідом роботи. Крім того, в їх розпорядженні є все необхідне обладнання, що дозволяє максимально скоротити термін виконання робіт.

Ми працює практично з усім модельним рядом марки Ауді. Щоб співробітники приступили до виконання робіт, вони повинні обов'язково переконатися, що машина дійсно належить клієнту — для цього він повинен буде пред'явити правовстановлюючі документи на свій транспортний засіб, головним серед яких є паспорт машини.

Всі роботи проводяться на якісно високому рівні, за рахунок чого клієнти можуть бути абсолютно впевнені в тому, що новий ключ прослужить максимально довгий час. При бажанні, людина може викликати майстра безпосередньо до місця стоянки машини, де він зніме всі необхідні показники і скаже протягом якого часу буде виготовлений дублікат ключа замість загубленого, або того, що вийшов з ладу.