Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

СИНХРОНІЗАЦІЯ БЛОКУ УПРАВЛІННЯ ДВИГУНА TOYOTA І LEXUS

Синхронізація блоку двигуна Toyota представляє собою один з найбільш відповідальних процесів, які слід довіряти або офіційним сервісним центрам, або авторизованим компаніям. Якщо синхронізація блоку управління двигуна Toyota буде виконана не дуже якісно, то в кінцевому підсумку це призведе до необхідності капітального ремонту мотора або ж його повної заміни.

Щоб процес синхронізації EWS Toyota пройшов максимально гладко, власник автомобіля повинен своєчасно побачити проблеми, що виникають у двигуна. Незважаючи на те, що машина являє собою досить сучасний пристрій, мотор після певної кількості кілометрів починає зношуватися. Сигналом цього можуть стати такі симптоми:

  • Сторонній шум в двигуні;

  • Підвищений рівень витрат масла;

  • Збільшення витрат на бензин.

Чим швидше вдасться звернутися до фахівців з даною проблемою, тим швидше вони з'ясують в чому справа.

При зверненні на ранніх стадіях буде цілком достатньо виконати синхронізацію блоку двигуна Lexus, яка не вимагає серйозного втручання в роботу машини, так як всі операції виконуються за допомогою високоточного обладнання.

Куди звернутися для проведення ремонту та діагностики?

Синхронізація блоку управління двигуна Lexus виконується або в спеціальному сервісному центрі, або на станції технічного обслуговування, яка має особливу ліцензію на виконання даних робіт.

Всі роботи в даному випадку пов'язані з циліндро-поршневої групою. За допомогою спеціальних установок регулюється їх положення, за рахунок чого вони починають працювати синхронно по відношенню один до одного. Механічна обробка в даному випадку застосовується досить-таки рідко.

Наші фахівці виконають всі роботи досить-таки швидко - на це піде всього лише пара днів, що значно менше в порівнянні з процесом капітального ремонту двигуна. У плані механічної обробки тут використовується тільки очищення мотора від відпрацьованого масла. Ми застосовуємо тільки оригінальні матеріали і запасні частини, які рекомендовані компанією-виробником для синхронізації EWS Lexus.

Вартість проведення робіт в нашій фірмі значно нижче в порівнянні з іншими аналогічними компаніями, до того ж ми пропонуємо найбільш сучасну методику роботи з двигуном, після чого він буде надійно працювати протягом довгого часу.