Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

СИНХРОНІЗАЦІЯ БЛОКУ УПРАВЛІННЯ ДВИГУНА MERCEDES

Більшість власників Мercedes часто стикаються з проблемою порушення синхронізації блоків EWS з блоком управління двигуном. Якщо відбувається поломка одного з комплектуючих системи, власник авто стикається з тим, що або не може потрапити в власний транспортний засіб, або мотор не заводиться.

Найпоширеніші несправності

  • Синхронізація блоку двигуна Мercedes і іммобілізатора вважається однією з найнадійніших систем автомобіля. Однак і вона час від часу ламається.

  • Втрата синхронізації ключа автомобіля і блоку управління двигуна. Водієві діагностувати порушення взаємодії цих елементів системи просто — автомобіль перестає реагувати на ключ. Або ж під час повороту стартера мотор не запускається.

  • Втрата синхронізації блоків іммобілізатора і управління двигуном.

У всіх випадках виправити поломку самостійно пробувати не варто. Синхронізація блоку управління двигуна Мercedes — це дуже чутлива система. Для усунення цієї несправності необхідно зняти з транспортного засобу обидва блоки. Інакше провести ремонтні роботи неможливо.

При необхідності проводиться повна заміна комплектуючих елементів системи, що вийшли з ладу. Вартість синхронізації EWS Мерседес розраховується індивідуально для кожного окремого випадку.