Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ ЗАМКІВ ЗАПАЛЮВАННЯ VOLKSWAGEN, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ ЛИЧИНКИ ЗАМКА БАГАЖНИКА І ДВЕРІ ФОЛЬКСВАГЕН

Чому ламаються замки в автомобілях? Цьому явищу є дві основні причини:

  • спроба злому і викрадення машини;

  • знос механічних частин замку, кодових рамок.

І якщо в першому випадку досить просто виявити поломку, то в другому слід бути уважним. Знос деталей, в тому числі і ключа, одного разу може поставити вас у незручне становище, тому при перших же ознаках слід звернутися в сервіс, щоб ремонт замка дверей Volkswagen не довелося проводити аварійно посеред міста. Як же виявити поломку, або її близькість? Ви можете періодично звертатися в сервіс, або зробити щось самостійно за такими критеріями:

  • регулярне заїдання замку;

  • застрявання ключа в личинці замку;

  • ключ не повертається в замку без значних зусиль.

Деякі автолюбителі можуть спробувати заощадити і самостійно усунути проблему, наприклад зробити ремонт замку багажника Фольксваген. При заїдання замку зазвичай використовують машинне масло або мастило WD40. Такі маніпуляції призводять до ще більш серйозних наслідків, сильного забруднення і можливо навіть поломки замка без технічного обслуговування. Механічні маніпуляції, спроби розібрати замок теж найчастіше призводять до незворотних наслідків з єдиним виходом — повною заміною замків.

РЕМОНТ ЛИЧИНКИ ЗАМКУ ФОЛЬКСВАГЕН

Щоб усунення поломки було максимально швидким і економним, ми настійно радимо звертатися в сервіс відразу ж, як проблема була виявлена. Сервіс SmartKey існує з 1988 року, і наші професійні майстри можуть усунути навіть найскладнішу поломку — ремонт замка запалювання Volkswagen, без шкоди корпусу автомобіля і досить оперативно.

Ми надаємо послуги вищої якості, при цьому вартість ремонту досить демократична. Також відзначимо, що оновлюючи замок, слід подбати про заміну ключа. Автомобільний ключ, як і інша частина замку, також підлягає зносу, а тому вимагає періодичної заміни.