Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ ЗАМКІВ ЗАПАЛЮВАННЯ TOYOTA PRADO, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ ЛИЧИНКИ ЗАМКА БАГАЖНИКА І ДВЕРІ ТОЙОТА ПРАДО

Виявити поломку або швидку її появу досить легко, адже є ряд ознак, що вказують на це.

  • В першу чергу звертайте увагу на те, як легко ключ повертається в замку. Якщо для цього необхідно докладати значних зусиль, то замок, швидше за все, скоро зламається.

  • Помітили, що механізм замка почав часто заїдати? Ремонт личинки замка Тойота Прадо — кращий вихід.

  • Ключ стало досить складно витягати з замкової щілини.

Якщо ви виявите хоча б одну з перерахованих ознак, необхідно якомога швидше звернутися в сервіс. Наслідки зневаги такими «маяками» досить великі. Одного разу ключ може просто застрягти в личинці замку. Процедура виймання ключа або заміна замків повністю — ось, що вас чекає в разі ігнорування.

РЕМОНТ ЗАМКУ ЗАЖИГАНИЯ TOYOTA PRADO

Ви вважаєте себе ідеальним автовласником, але виникли проблеми, перераховані вище. Як же міг бути пошкоджений замок?

  • Механічний знос секретів і кодових рамок присутній завжди, навіть якщо догляд за машиною більш, ніж ретельний.

  • Часто клієнтам необхідний ремонт замка дверей Toyota Prado, або ж замку запалювання після спроби викрасти авто.

В такому випадку звернутися в автосервіс буде єдиним варіантом, але коли замок просто заїдає, а ключ стає важко витягнути, багато хто намагається виправити становище самостійно. Зазвичай ці спроби відбуваються за допомогою універсальних мастил для механізмів або ж машинного масла. Обидва варіанти більше нашкодять, ніж допоможуть — вас чекає тільки більше забруднення і погіршення ситуації.

Майстри Smartkey здатні швидко, легко і без пошкоджень корпусу провести ремонт замку багажника Тойота Прадо і будь-яких інших автомобільних замків. Ми працюємо в цій сфері майже 30 років! Фахівці компанії володіють великими знаннями в області автомобільних замків і ключів, тому без труднощів вирішать виниклі проблеми.

Виявили проблеми з замком? Заклинило двері? Застряг ключ посеред міста? Викличте майстра від Smartkey, щоб вирішити проблему максимально оперативно!