Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ ЗАМКІВ ЗАПАЛЮВАННЯ RENAULT, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ ЛИЧИНКИ ЗАМКА БАГАЖНИКА І ДВЕРІ РЕНО

Регулярно перевіряючи машину на відсутність поломок, ми часто забуваємо про маленьку, але дуже важливу деталь — замки. Нажаль ніщо не вічне, і деталі замків теж зношуються. В офіційних сервісних центрах цю проблему вирішують кардинально, за допомогою повної заміни системи замків. Звичайно ж, ремонт замка дверей Renault обійдеться набагато дешевше і проводиться швидше.

Як зрозуміти, що пора звернутися в сервіс?

Двері або багажник почали важко закриватися.

Ключ постійно застряє в замку.

Замок почав заклинювати.

Щоб повернути ключ у замку, потрібно докласти чималу силу.

Запам'ятайте, що ні в якому разі не варто розбирати замок самостійно, пробувати розкрити його або заливати універсальними мастилами. Машинне масло також не можна використовувати. Ремонт замку багажника Рено перетвориться в повну заміну замка, якщо промивати автомобільні замки цими засобами. Мастило може змити зі стінок пил і забити їм личинку замку, а масло ще більше притягує до себе забруднення. Для таких делікатних поломок найкраще відразу звертатися до фахівців.

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ ЛИЧИНКИ ЗАМКУ РЕНО

SmartKey — вузькоспеціалізований сервіс, який майже 30 років займається ремонтом автомобільних замків, виготовленням і ремонтом ключів. Наші фахівці досконально знають систему роботи різних замків від самих різних марок автомобілів, тому нам по плечу навіть найскладніші завдання, такі як ремонт замку запалювання Renault. Ми надаємо послугу виклику майстра в зручне вам місце, щоб навіть у критичній ситуації далеко від дому проблема була вирішена оперативно.

Завдяки рокам досвіду ми можемо швидко розібратися з поломкою, а тому надаємо високоякісні послуги за демократичними, розумними цінами. Звертайтеся в SmartKey як тільки виявите ознаки поломки, і ми допоможемо вам заощадити час і гроші.