Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ ЗАМКІВ ЗАПАЛЮВАННЯ PEUGEOT, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ ЛИЧИНКИ ЗАМКА БАГАЖНИКА І ДВЕРІ ПЕЖО

Коли замки автомобіля виходять з робочого стану, це помітно відразу ж. Ви можете діагностувати швидку поломку по деяких неоднозначних ознак:

  • для повороту ключа необхідно прикладати силу;

  • замок періодично заїдає;

  • ключ почав застрявати, і буває проблематично витягнути його із замку.

Звичайно ж, багато автовласників намагалися виправити проблему самостійно за допомогою підручних засобів. Наприклад, для ремонту замка багажника Пежо часто просто заливають замок мастилом або маслом. Однак даний спосіб швидше покликаний остаточно доламати механізм — непрофесійні мастила вимивають прилипший до стінок бруд, який ще більше ускладнює процес роботи з замками, а масло є справжнім магнітом для забруднень.

РЕМОНТ ЗАМКУ ДВЕРІ PEUGEOT ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Майстри сервісу smartkey настійно рекомендують звертатися до фахівців, тому що ремонт своїми силами найчастіше призводить до плачевних наслідків, і після доводиться вже не чинити, а повністю замінювати замки. Заміна замків — довгий, дорогий процес, яким зазвичай займаються офіційні сервіси компанії-виробника. Ремонт личинки замка Пежо значно економить не тільки кошти, а й час.

Чим же smartkey відрізняється від інших сервісів?

  • Наша компанія існує з 1988 року

  • Наші фахівці володіють широкими знаннями особливостей марок автомобілів і їх замків

  • Можливість викликати майстра за адресою

  • Демократичні ціни на послуги

  • Гарантована якість, робота тільки з професійним, ліцензійним обладнанням

Майстри smartkey виконують роботи акуратно і швидко, не залишаючи ушкоджень на корпусі. Нам під силу навіть ремонт замку запалювання Peugeot!

Варто відзначити, що з часом використання крім механізмів і кодових рамок зносу підлягають також ключі. Саме тому ми надаємо вам можливість замовити новий Автоключ, щоб максимально продовжити роботу вашого оновленого замку.

Як тільки ви виявите ознаки поломки —  звертайтеся до нас, і ми усунемо проблеми з замками автомобіля!