Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ ЗАМКІВ ЗАПАЛЮВАННЯ KIA, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ ЛИЧИНКИ ЗАМКА БАГАЖНИКА І ДВЕРІ КІА

Автомобільні замки — важлива деталь безпеки і, в випадку з замком запалювання, навіть функціонування автомобіля. Як правило, на них не звертають уваги, але всі частини механізмів поступово зношуються і можуть прийти в неробочий стан.

Як же визначити, що деталі зносилися, скоро зламаються або вже поламані, і вам терміново необхідний ремонт замка дверей Kia?

  • Ви з великими труднощами повертаєте ключ у замку.

  • Замок регулярно заклинює.

  • Двері машини можна закрити тільки застосовуючи силу.

  • Ключ часто застряє в замку.

Будь-якого власника авто такі дрібниці виводять з себе, і часто автолюбителі намагаються своїми силами виправити ситуацію. У хід йдуть машинні масла і WD40 — чомусь більшість вважає, що змастивши замок, можна повністю вирішити проблему. Але це не так. Більш того, автомобільні масла і універсальні мастила можуть посилити проблему, притягаючи ще більше забруднень всередину замку.

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ ЛИЧИНКИ ЗАМКУ КІА

Команда SmartKey майже 30 років займається ремонтом автомобільних замків і виготовленням ключів до них. Головна наша перевага — досвід, завдяки якому ми можемо не тільки швидко і якісно, а й недорого надавати послуги в сфері ремонту замків. Наприклад, ремонт замку багажника Кіа займає мінімум часу, якщо проблему діагностовано до того, як з'являться значні погіршення. Крім того, ми радимо утриматися від самостійних спроб полагодити замки, адже найскладніші випадки, які ми зустрічали — це повністю зіпсовані після самостійного ремонту замки.

Як тільки ви виявите ознаки поломки, перераховані вище, відразу ж звертайтеся в сервіс, інакше згодом ремонтом вже не обійдешся. У запущених випадках доведеться міняти всю систему замків, а це значна сума.

Для наших майстрів не існує перешкод — навіть ремонт замку запалювання Kia не є проблемою.