Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ ЗАМКІВ ЗАПАЛЮВАННЯ HONDA, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ ЛИЧИНКИ ЗАМКА БАГАЖНИКА І ДВЕРІ ХОНДА

В автомобілі насамперед — безпека, саме тому потрібно звертати увагу на всі, навіть з першого погляду незначні зміни. У сфері безпеки замків також є свої «маячки», які допоможуть зрозуміти, що пора звертатися в сервіс. Отже, вам потрібен ремонт личинки замка Хонда якщо:

  • стало необхідно прикладати значну силу для повороту ключа;

  • досить важко витягувати з замка ключ;

  • набридло боротися з заклинили замком.

У перерахованих вище випадках дійсно пора звернутися в спеціалізований сервіс, оскільки ваші замки в машині або вже зламані, або скоро опиняться в такому стані. Ні в якому разі не намагайтеся впоратися самостійно, тим більше якщо це ремонт замку запалювання Honda. Використовуючи універсальні мастила для деталей або машинне масло для змащення замка і усунення проблеми, ви ризикуєте ще більше забруднити личинку і ускладнити процес взаємодії з замком. Справа в тому, що масло притягує бруд, будучи своєрідним магнітом, а мастила, вимиваючи залишки бруду і пилу зі стінок, дозволяють їм накопичуватися в робочій частині замку, ускладнюючи роботу.

РЕМОНТ ЗАМКУ ДВЕРІ HONDA В СЕРВІС SMARTKEY

Ми працюємо з сфері автомобільних замків з 1988 року, тому маємо величезний досвід в ремонті поломок замків і ключів будь-якої складності. Послуги вищого рівня якості за розумними цінами — це те, що приваблює до нас таку кількість клієнтів. Наші фахівці здатні виконувати найскладніші роботи в цій області, при цьому зберігаючи цілісність корпусу і не залишаючи ушкоджень. Чи то ремонт замку багажника Хонда або виготовлення нового ключа — роботи будуть виконані безпомилково.

Більшість складних поломок, які нам доводилося усувати, були результатом самостійного втручання автовласників. Саме тому варто відразу ж звернутися до професіоналів — так ви заощадите свій час і гроші.