Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ ЗАМКІВ ЗАПАЛЮВАННЯ ACURA, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ ЛИЧИНКИ ЗАМКА БАГАЖНИКА І ДВЕРІ АКУРА

Якщо ви досить часто помічаєте, що замок в машині почав клинити, ключ постійно заїдає в ньому, а провернути його в замку можна тільки з великими труднощами, то швидше за все замок зламаний або знаходиться на межі цього. Більшість автолюбителів намагаються впоратися з проблемами, що виникли, самостійно і провести ремонт замка дверей Acura або іншого замку своїми силами. Часто це призводить до ще більш сумних наслідків.

Якщо намагатися вплинути на замок механічним шляхом, починати розібрати його, то є велика ймовірність зламати замок повністю або виламати важливу деталь механізму.

Також досить часто власники авто намагаються змастити замок, коли він починає заїдати. Зазвичай для цього використовують машинне масло або універсальне мастило WD40. Такий ремонт замку багажника Акура також може остаточно зруйнувати механізми.

Мастила можуть змити пил і бруд зі стінок, але ці речовини тільки більше заб'ють вільний простір і перешкодять замку функціонувати нормально. Будь-яке масло, в свою чергу, притягує забруднення і забезпечує такий же ефект.

РЕМОНТ ЛИЧИНКИ ЗАМКУ АКУРА У СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ СЕРВІСІ

Сервіс SmartKey займається полагодженням замків і суттєво відрізняється від інших сервісів. Наші переваги це:

робота з 1988 року — величезний досвід;

широкі знання майстрів у своїй сфері;

вузька спеціалізація — в своїй справі ми є визнаними майстрами;

можливість виклику майстра за адресою;

демократичні ціни.

Ми впораємося із завданням будь-якої складності, навіть якщо вам потрібен оперативний ремонт замку запалювання Acura. Звертайтеся в SmartKey як тільки помітите перші ознаки. Відкладаючи звернення в сервісний центр в довгий ящик, ви ризикуєте зламати замок остаточно, і буде потрібен вже не ремонт, але повна заміна, яка коштує набагато більше.