Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ VOLKSWAGEN (ФОЛЬКСВАГЕН) В КИЄВІ

Автомобільний ключ запалювання «Фольксваген» є складною електронною системою. Спільно з іммобілайзером вона забезпечує відкриття дверей авто з відстані. Ще дистанційно організовує захист від несанкціонованого запуску двигуна.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБЕН РЕМОНТ КЛЮЧА ФОЛЬКСВАГЕН

Ремонт ключів volkswagen може знадобитися, так як інший ключ до авто не підійде. Електронний ключ відправляє електромагнітний сигнал. Код сигналу збігається з даними, внесеними у пам'ять іммобілайзера. При несанкціонованому доступі блокується стартер. Використання електронного ключа є надійним захистом від викрадень.

Якщо електронний пристрій зламано, то буде потрібен ремонт чіп ключів Фольксваген. Власники авто часто втрачають ключі запалювання. При відсутності ключа авто не можна не тільки відкрити, але й завести. Виходом з ситуації буде звернення до фахівців, які займаються виготовленням чіп-ключів на «Фольксваген».

Крім офіційних дилерів подібною роботою займаються численні сервісні центри. Чому вигідніше звернутися в центр обслуговування автовласників? Свого замовлення не доведеться чекати тиждень. Рішення проблеми займе буквально пару годин.

Найчастіше ремонт автомобільних ключів з чіпом Volkswagen потрібен, коли перестає повертатися ключ запалювання. Роботи в цьому випадку полягають у відновленні личинки і виготовленні нового ключа.

ЯК РЕМОНТУЮТЬ КЛЮЧ ФОЛЬКСВАГЕН

Ремонт личинки вимагає вилучення з корпусу замку і повного його розбирання. Важливим моментом при цій роботі є акуратність. Якщо працюють дилетанти, то часто ламається зчитувальна антена іммобілайзера.

Наприклад, ремонт автомобільних ключів Фольксваген в сервісі більш зручний, так як центри відрізняються кращою сучасної технічною оснащеністю. Ми застосовуємо фрезерні верстати з високою точністю, оснащені ЧПУ. Наші програматори мають виключно ліцензійне ПЗ.

Робота виготовлених в нашому сервісі чіп-ключів завжди коректна. У порівнянні з вартістю послуги в дилерському центрі наші ціни на ремонт автомобільних ключів запалювання Фольксваген більш демократичні.

Варто відзначити, що в автомобілі «Фольксваген» замок запалювання може перестати реагувати на рідній ключ з кількох причин:

  • знос механічної частини ключа;

  • знос кодових елементів замку;

  • зламані деталі всередині замку.