Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

РЕМОНТ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА SKODA, ДЕ І ЯК ПОЛАГОДИТИ КЛЮЧ НА АВТО ШКОДА В КИЄВІ

Якщо стоїть завдання відремонтувати чіп ключів Шкода без оригінального ключа та дубліката, то шляхи вирішення цього завдання можуть бути наступними:

  • виробництво механічної складової;

  • програмування ключа в новому іммобілайзері.

ЯК ВІДНОВИТИ ЗАГУБЛЕНІ КЛЮЧІ АВТОМОБІЛЯ ШКОДА

Відновлення механічної частини чіп-ключа «Шкода» починається з виготовлення леза. Для створення ключа використовується дверний замок. Можливе застосування замка запалювання або багажного відсіку. Але ремонт ключів skoda можливий без застосування замків. Деякі автомобілі дозволяють проводити операції з ключами за допомогою відповідної системи. Вона рахує конфігурацію самого замку. Потім по заданих параметрах відбувається нарізка ключа.

Але ремонт автомобільних ключів Шкода не закінчується на ремонті механічної складової. За допомогою простого металевого ключа не запустити двигун «Шкоди». Ключ потребує відповідної програми іммобілайзера.

Блок іммобілайзера може бути встановлений декількома способами. Наприклад, можливо його впровадження в блок управління, який відповідає за двигун. Також є варіант реалізувати завдання з окремим застосуванням пристрою.

Якщо іммобілайзер програмується окремо, то така робота виконується на знятому пристрої. До автомобіля можливе підключення спеціальної системи, яка є в наявності у дилерських служб. Ремонт автомобільних ключів запалювання Шкода складний, але фахівці нашого сервісного центру впораються з різною роботою.

Для більшої впевненості власників авто на ремонт автомобільних ключів з чіпом skoda надаються гарантійні зобов'язання.