Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

ПРОГРАМУВАННЯ КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ TOYOTA

Ключі від автомобіля Тойота мають безліч варіантів виконання. Для виробів цієї серії використовуються якісні складові. Але найякісніші ключі запалювання не можуть супроводжувати авто протягом усього його життя. Нерідко програмування ключів іммобілайзера Тойоти потрібно відразу ж при після покупки. Особливо якщо куплене авто в підтриманому стані.

КОЛИ ПОТРІБНО ПРОГРАМУВАННЯ ЧІПА ТОЙОТА

Ключ від toyota може легко загубитися через неакуратність, отримати механічні пошкодження. Вважається, що без рідної складової не можна завести автомобіль. Однак професіонали можуть впоратися з будь-якими завданнями. Наприклад, перепрошивка автомобільного чіп ключа toyota займе зовсім небагато часу. Крім цієї, можна отримати такі послуги як:

  • швидкий ремонт за зразком старого комплекту;

  • відновлення ключів без комплекту;

  • створення додаткового чіп ключа.

Складність у фахівців полягає в тому, що прописати ключ Тойота буває неможливо через різницю у визначенні керма у машин. Автомобіль може бути виготовлений в Британії або французами. Навіть ключі з лезами не підходять до однієї і тієї ж серії Тойота. Так прошивка ключа з чіпом Тойота складніше через відмінності за частотою діапазонів автомобілів.

КОЛИ ВИКОНУЄТЬСЯ ПРОГРАМУВАННЯ

Проте фахівці не тільки справляються з будь-якими завданнями, а й по вашому бажанню виготовлять ключ-чіп з фірмовим логотипом. В результаті він перетвориться в один з головних атрибутів власника транспортного засобу. Заготовки різних варіантів є в готовому вигляді. Можливо програмування ключа toyota навіть з машин з дев'яностих років минулого століття.

Програмування чіп ключів Toyota буває потрібно при передачі авто в сервісне обслуговування. Сервісний ключ не містить спеціальних кнопок, тому навряд чи підійде для щоденного застосування.

Окремий чіп є найкращим зразком для застосування в системах автозапуску. Нове програмування часом необхідно, при втраті ключів, але збереженні основного майстер ключа. При оформленні цієї послуги варто врахувати, що втрачений ключ втратить свої функції. Програмування ключа можливо, коли працює тільки сервісний ключ. Ну і одна з найдорожчих операцій — запис нового майстер ключа.