Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

ПРОШИВКА КЛЮЧА RANGE ROVER

У автосалон часто звертаються люди з такою проблемою, як перепрошивка автомобільного ключа. Сьогодні багато компаній надають послуги в цій сфері. Відбуваються різні ситуації: ключ може бути втрачено або іноді трапляються поломки, часом ушкодження бувають серйозні, що навіть запобігають роботі чіпа. У таких ситуаціях проводять таку роботу, як перепрошивка автомобільного чіп ключа Range Rover і інших моделей автомобіля.

Сьогодні більшість марок автомобілів мають штатний іммобілайзер. Цей пристрій відповідає за захист машини від викрадення, блокує систему запалювання і так далі. Пристрій складається в комплекті з чіп-ключем авто. Забезпечення безпеки і захисту машини — головне для автовласників. Програмування ключів іммобілайзера Range Rover необхідне в ситуаціях, коли старий має несправності і погано працює. Залишати автомобіль без захисту буває небезпечно і не практично. Часто трапляються випадки, коли люди намагаються самостійно вирішити дану проблему, але все призводить до погіршення ситуації. У таких випадках машину відвозять на евакуаторі.

Причинами поломки іммобілайзера можуть бути наступні: зміна зовнішнього середовища, перепади температури, вологість, неякісна робота електромережі, а також низька напруга контактів. Перед початком роботи, фахівці проводять діагностику.

Іноді виникає питання про те, що робити при втраті або пошкодженні ключа? Все просто: необхідно звернутися до фахівців і провести прошивку ключа з чіпом Рендж ровер в короткі терміни. Компанія «Smartkey» надає послуги по відновленню, ремонту иммобилайзеров і перепрошивки чіп-ключів, а також багато іншого.

Переваги звернення в компанію:

  • Досвід роботи компанії налічує майже 30 років;

  • Професійні фахівці в сфері автомобільного бізнесу;

  • Надання широкого вибору послуг;

  • Доступні і прийнятні ціни

Програмування ключа Range Rover — це складний процес, який вимагає уважності і відповідального підходу, тому не слід займатися цією справою самостійно.

СТВОРЕННЯ ДУБЛІКАТІВ ЧІПА КЛЮЧА RANGE ROVER

Компанія надає послуги виготовлення дубліката ключа в короткі терміни. Можна скласти замовлення на кілька елементів, і використовувати їх в разі втрати.

Прописати ключ Рендж ровер можна звернувшись в нашу компанію. Тут працюють досвідчені фахівці, які виконають роботу якісно і в короткі терміни.