Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ПЕРЕПРОШИВКА КЛЮЧА LEXUS СИСТЕМИ ІММОБІЛАЙЗЕР

Сучасні водії все більше відходять від механіки, вважаючи за краще ключі системи іммобілайзер, що дозволить позбавити автомобіль рухливості або завести його. Дев'яності роки відкрили цю систему, яка удосконалюється досі.

Працює ця система завдяки антені, яка знаходиться на замку запалювання. Вона приймає сигнал від чіпа і передає його ключу. Далі проходить перевірка сигналу. У разі збігу, який був введений методом шифровки, запускається двигун.

Наші фахівці допоможуть прописати ключ Лексус для запасного ключа, замінити основний, вирішити і усунути проблеми з ключем.

В ЯКОМУ РАЗІ ПЕРЕПРОШИВАТИ КЛЮЧІ ЛЕКСУС

Перенавчити (проводити перепрошивання) ключі з чіпом є сенс в разі наявності єдиного комплекту ключів. Якщо ключі вкрадені або втрачені, відсоток викрадення машини стрімко зростає. Відповідно запуск двигуна потребує нового комплекті ключів і перепрошивки автомобільного чіпа ключа lexus. Це дозволить власнику машини завести двигун своєї машини своїм новим ключем. При цьому дані старого ключа видаляються, в результаті чого зв'язок з автомобілем втрачається.

Існує два види ключів: сервісні і майстер.

Сервісний, насамперед, відкриває машину, потім — заводить двигун.

Майстер ключ — дистанційно управляє центральним замком (використовується частіше сервісного).

Прошивка ключа з чіпом лексус проводиться при поломці в замку запалювання, яка виникає в результаті крихкості корпуса ключа.

ДЛЯ ЧОГО ПЕРЕПРОШИВАТИ КЛЮЧІ LEXUS

Варто зазначити, що на ринку можна зустріти безліч пропозицій lexus key programming, які дозволяють програмування ключа lexus освоїти і провести самостійно, але це процес кодового шифрування, тому краще довіритися сервісу автомобільної електроніки, щоб не зіпсувати ключ.

Якщо ви зіткнулися з проблемами ключа і він:

  • не подає ознак життя,

  • не розкриває двері,

  • відкриває двері, але не заводить машину,

  • крутиться стартер, але не заводиться,

така проблема викликана тим, що іммобілайзер не розпізнає ключ. У такому випадку варто провести програмування ключів іммобілайзера lexus.