Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗМОТУВАННЯ СПІДОМЕТРА VOLKSWAGEN TOUAREG, ДЕ І ЯК ВІДМОТАТИ ОДОМЕТР ФОЛЬКСВАГЕН ТУАРЕГ

Дана послуга дозволяє дешево і оперативно редагувати дані про пробіг автомобіля. Про корекції чули багато, і ця послуга дійсно популярна, оскільки вона виручає в самих різних ситуаціях. Однак найчастіше до цієї процедури вдаються перед продажем уживаних авто.

У російськомовному середовищі досить відома фраза «відмотати спідометр Фольксваген», однак насправді такий механізм, як спідометр, вимірює і фіксує дані про швидкість руху. Завдання вимірювання пробігу і фіксації цієї інформації покладається на одометр. Прилади розміщені поруч, на одній дошці, але вони кардинально відрізняються як в призначенні, так і в конструкції, а тому варто їх розрізняти.

СКРУТИТИ ПРОБІГ VOLKSWAGEN TOUAREG

На даний момент ми вважаємо важливим оповістити вас про деякі подробиці, але не розписувати довгий процес скручування.

Досить давно прийнято було розділяти одометри на два види — механічні та електронні. Механічні одометри зараз вже застаріли і занадто складні. Пристрій тросом кріпиться до валу коробки передач, і спеціальні шестерінки виводять дані на дошку приладів.

Тільки фахівці з величезним досвідом зможуть змотати пробіг Фольксваген Туарег з електронним одометром. Прилад складається з датчика, який кріплять до колеса або коробці передач, а тому може здаватися занадто простим. Але це враження оманливе, адже після інформація з датчика переходить в загальну систему управління автомобіля і накопичується як мінімум в трьох блоках управління. Одометри найсвіжіших моделей можуть зберігати інформацію в восьми містах, що ускладнює процес її корекції.

SmartKey прославився за допомогою своїх професійних співробітників, що спеціалізуються в досить рідкісної області сервісу. Чому наша компанія вигідно відрізняється від схожих сервісів?

  • Сервіс заснований в 1988 році, досвід роботи в цій сфері — близько 30 років.

  • Ми використовуємо високоякісне імпортне обладнання.

  • За домовленістю із замовником ми готові працювати з автомобілем на гарантії.

  • У вас є унікальна можливість викликати майстра в зручне місце.

  • Тут ви отримаєте відмінний сервіс і дуже дешево!

Зазвичай скручування одометра Volkswagen Touareg триває від 15 хвилин до 2 годин. Тривалість процесу безпосередньо залежить від того, до якої категорії належить ваш одометр.

Потрібно терміново відкоригувати дані про пробіг? Телефонуйте прямо зараз за телефонами, вказаними на сайті, і ми вирішимо виниклі труднощі з неймовірною швидкістю.