Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗМОТУВАННЯ СПІДОМЕТРА VW GOLF 7, ДЕ І ЯК ВІДМОТАТИ ОДОМЕТР НА ФОЛЬКСВАГЕН ГОЛЬФ

Це досить відома процедура, яку виконують з метою відкоригувати дані про пробіг машини. Такий вплив на прилад вимірювання буде корисним в найрізноманітніших ситуаціях, але частіше за все його застосовують під час продажу авто на вторинному ринку.

У промові міцно вкоренилася фраза «відмотати спідометр Фольксваген Гольф», проте спідометр є механізмом, який виводить на дошку рівень швидкості машини під час руху. Механізм, що фіксує точні дані про пробіг — це одометр. Ці прилади розміщені на одній дошці, але вони разюче відрізняються по конструкції, і ми розповімо саме про особливості одометра.

СКРУТИТИ ПРОБІГ VOLKSWAGEN GOLF 7

У цій статті ми не будемо розповідати в деталях, як відбувається процес корекції, але вважаємо за необхідне уточнити важливі моменти, про які в обов'язковому порядку повинен знати клієнт.

В першу чергу варто знати, що одометри поділяють на дві категорії — це електронні і механічні. Останні мають складну систему, з'єднуються з виходним валом коробки передач тросом і, завдяки функціонуванню шестерень, дані про пробіг фіксуються на приладовій дошці.

Електронний одометр позбавили від великої кількості зайвих деталей. Маленький датчик, що фіксує обороти, встановлюється на всі ту ж коробку передач або ж безпосередньо на колесо.Такий прилад пов'язаний з системою управління, і всі дані фіксуються відразу в трьох або чотирьох блоках. Відзначимо, що в найновіших моделях систему вдосконалили і пробіг фіксується приблизно у восьми блоках управління. Тому змотати пробіг Фольксваген Гольф 7 ми довіряємо тільки майстрам з роками досвіду за плечима.

SmartKey — це сервіс з вузькою спеціалізацією, що надає обслуговування від професіоналів своєї справи з використанням імпортного обладнання. Чим ми відрізняємося від інших?

  • Історія нашої компанії починається в 1988 році, тобто досвід роботи в цій сфері — близько 30 років.

  • Ми використовуємо імпортне обладнання, і тільки з ліцензійним ПЗ.

  • Існує можливість викликати майстра в зручне для вас місце.

  • За погодженням з клієнтом ми працюємо з гарантійними автомобілями.

  • Ми надаємо послуги високої якості за доступними цінами.

Скручування одометра Volkswagen Golf 7 займає від 15 хвилин до 2 годин. Тривалість процедури залежить від марки авто і виду одометра. Якщо вам необхідно найближчим часом скорегувати дані про пробіг — звертайтеся до нас негайно, і ми оперативно вирішимо вашу проблему.