Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗМОТУВАННЯ СПІДОМЕТРА SKODA OCTAVIA A7, ДЕ І ЯК ВІДМОТАТИ ОДОМЕТР ШКОДА ОКТАВІЯ

За допомогою цієї процедури можна швидко і недорого скорегувати дані про пробіг. Ця дія виявиться корисною для різних життєвих ситуацій, але під час продажу автомобіля її використовують найчастіше.

У російській мові надійно закріпилася словосполучення «відмотати спідометр Шкода Октавіа A7», але мало хто знає, що спідометр — це прилад, який вимірює і демонструє рівень швидкості руху машини. Фіксацією даних про пробіг займається інший механізм — одометр. Незважаючи на те, що обидва прилади розміщені поруч, на одній дошці, вони мають різні конструкції.

СКРУТИТИ ПРОБІГ SKODA OCTAVIA A7

Зараз ми опустимо велику кількість деталей про процес корекції, але обов'язково уточнимо важливі моменти, про які необхідно знати замовнику.

Для початку слід розуміти, що одометри умовно діляться на два види — механічні та електронні. Перші забезпечені досить складною системою. Вони пов'язані тросом з виходним валом коробки передач і за допомогою шестерень виводять дані про пробіг на приладову дошку.

Змотати пробіг Шкода Октавіа A7 з електронним одометром ми довіряємо тільки майстрам з роками досвіду за плечима. Його конструкція простіше — тільки невеликий датчик, який кріпиться на коробку передач або прямо на колесо. Однак прилад вмонтований в систему автомобіля, і дані про пробіг зберігаються в трьох або чотирьох блоках управління, а в нових моделях їх число доходить до восьми.

Фахівці SmartKey славляться професіоналізмом в своїй вузькій сфері спеціалізації. Чим же наш сервіс виділяється на тлі інших?

  • Наша компанія з'явилася в 1988 році, тобто досвід роботи в даній області — близько 30 років.

  • Ми використовуємо тільки якісне, імпортне обладнання з ліцензійним ПЗ.

  • Надаємо можливість виклику майстра в найбільш зручне для вас місце.

  • За погодженням із замовником ми беремо в роботу гарантійні автомобілі.

  • Ми надаємо високоякісні послуги за цінами, доступними кожному.

Скручування одометра Skoda Octavia A7 зазвичай триває від 15 хвилин до 2 годин. Час, який займає процедура, залежить безпосередньо від виду одометра.

Якщо вам терміново необхідна корекція даних про пробіг — звертайтеся до нас якомога швидше, і ми оперативно допоможемо вам вирішити цю проблему.