Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗМОТУВАННЯ СПІДОМЕТРА RANGE ROVER, ДЕ І ЯК ВІДМОТАТИ ОДОМЕТР РЕНДЖ РОВЕР

Багато власників автомобілів напевно чули про таку послугу, як корекція спідометра. Вона виконується для того, щоб скорегувати дані про пробіг авто, що може допомогти в різних життєвих ситуаціях. Чомусь в побут увійшла саме така назва «відмотати спідометр Рендж Ровер», однак насправді спідометр показує тільки швидкість автомобіля. Справжня назва приладу, що фіксує пробіг — одометр. Обидва прилади розташовані на одній дошці, але мають зовсім різні конструкції.

СКРУТИТИ ПРОБІГ RANGE ROVER — ЦЕ ПРОСТО З SMARTKEY

Як же відбувається цей процес? Для початку слід уточнити, що існує два види одометрів — механічний і електронний. Одометр з механікою з'єднаний тросом з валом коробки передач і, через рух шестерень, дані про пробіг з'являються на дошці.

Електронний прилад позбавлений цих безглуздих тепер деталей. На колесі, або на тій же коробці передач встановлений датчик, який і підраховує обороти. Сучасний прилад пов'язаний з усією системою управління, а дані про пробіг зберігаються не тільки в самому одометрі, а й ще в кількох блоках. У найновіших і дорогих моделях інформація може зберігатися в семи-восьми блоках, тому змотати пробіг Рендж Ровер може тільки досвідчений майстер.

У сервісі SmartKey ви зможете звернутися до професіоналів своєї справи, які працюють виключно з імпортним обладнанням. Ми допоможемо вам скорегувати дані одометра навіть в найважчих, запущених випадках. Чим же відрізняється наша компанія від інших, що надають подібні послуги?

  • Ми працюємо з 1988 року — майже 30 років! Це дозволяє говорити про величезний досвід наших співробітників.

  • Ми можемо працювати з гарантійними авто за погодженням з клієнтом.

  • Надаємо можливість виклику майстра для оперативного надання послуг.

  • Гарантуємо якість виконаних робіт — у нас тільки оригінальне обладнання з ліцензійним ПЗ.

  • У нас ви можете отримати послуги вищої якості за низькими цінами.

Скручування одометра Range Rover займає не так багато часу — від 15 хвилин до 2 годин, залежно від принципу роботи приладу на вашому автомобілі. Якщо вам необхідна ця послуга — телефонуйте прямо зараз, і ми найближчим часом вирішимо цю проблему!