Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗМОТУВАННЯ СПІДОМЕТРА MERCEDES, ДЕ І ЯК ВІДМОТАТИ ОДОМЕТР НА МЕРСЕДЕСІ

Більшість автовласників напевно чули про корекцію спідометра. Її виконують з метою корекції точних даних про пробіг машини. Це може допомогти в абсолютно різних ситуаціях, наприклад при продажі авто, що використалося, в хорошому стані, але з великим пробігом. У нас в повсякденну мову увійшло саме така назва «відмотати спідометр на Мерседесі», однак насправді спідометр показує поточну швидкість автомобіля. Назва механізму, який саме фіксує пробіг — одометр. Обидва прилади розташовані на одній дошці, але мають зовсім різні конструкції, і розповімо ми про одометри.

СКРУТИТИ ПРОБІГ MERCEDES

Ми не будемо досконально пояснювати, як відбувається цей процес, уточнимо лише деякі деталі. Для початку слід знати, що є два види одометрів — електронний і механічний. Другий вид з'єднаний тросом з валом коробки передач і, завдяки руху шестерень, дані про пробіг з'являються на дошці.

Електронний же прилад позбавлений більшості непотрібних деталей. На коробку передач або на колесо встановлюється датчик, який фіксує кількість обертів. Сучасний прилад має прив'язку до всієї системи управління, а дані про пробіг фіксуються і зберігаються не тільки в самому одометрі, а й ще в трьох-чотирьох блоках. У новітніх моделях інформація може зберігатися в семи-восьми блоках, тому змотати пробіг Мерседес може тільки досить досвідчений майстер з великим об'ємом знань в даній сфері.

SmartKey — це вузькоспеціалізований сервіс, де ви можете розраховувати на професійне обслуговування з імпортним обладнанням. Чим наш сервіс виділяється серед інших, що надають подібні послуги?

Наша компанія існує з 1988 року — майже 30 років! Це дозволяє говорити про величезний досвід наших співробітників.

Ми працюємо навіть з гарантійними авто, якщо це погоджено з замовником.

Надаємо можливість викликати майстра для надання послуг в зручному вам місці.

Гарантуємо високоякісну роботу — у нас виключно оригінальне обладнання та ліцензійне ПЗ.

У нас ви отримаєте послуги вищої якості за низькими цінами.

Скручування одометра Mercedes займає мінімум часу — від 15 хвилин до 2 годин, залежно від виду приладу в вашому автомобілі. Якщо ви замислюєтеся про корекцію одометра — телефонуйте прямо зараз, і ми найближчим часом вирішимо цю проблему!