Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗМОТУВАННЯ СПІДОМЕТРА BMW, ДЕ І ЯК ВІДМОТАТИ ОДОМЕТР НА БМВ

Досить складно в сучасному світі знайти людей, які жодного разу не чули про корекцію спідометра. Цю процедуру виконують щоб скорегувати дані про пробіг машини. Така дія допоможе в абсолютно різних життєвих ситуаціях, наприклад під час продажу авто у відмінному стані, але з великим пробігом. У нашій мові закріпилася така назва, як «відмотати спідометр БМВ», але насправді спідометр — це механізм, який показує поточну швидкість автомобіля під час його руху. Назва ж механізму, який займається фіксуванням пробігу — одометр. Обидва прилади вмонтовані в одну дошку, але мають зовсім різні конструкції, і в цій статті мова піде про одометри.

СКРУТИТИ ПРОБІГ BMW

Докладні пояснення про те, як відбувається процес, ми опустимо, але уточнимо деякі важливі деталі для розуміння. Одометри бувають двох видів — електронні та механічні. Механічні з'єднуються тросом з виходним валом коробки передач і, за допомогою руху шестерень, дані про пробіг виводяться на приладову дошку.

В електронному одометрі відсутні деякі зайві деталі. Принцип роботи простий — сучасний датчик монтується на коробку передач або ж прямо на колесо, він і фіксує кількість обертів. Цей прилад має прив'язку до всієї системи управління, а дані про пробіг зберігаються не тільки в самому одометрі, як у випадку з механічним, а й ще в трьох-чотирьох блоках. В останніх моделях автомобілів інформація найчастіше фіксується в семи-восьми блоках, тому змотати пробіг БМВ можна довірити виключно майстру з величезним досвідом за плечима.

SmartKey є вузькоспеціалізованим сервісом, де вам нададуть обслуговування від професіоналів з імпортним обладнанням. Чим же сервіс SmartKey виділяється серед інших?

  • Ми працюємо майже 30 років — з 1988 року.

  • Оригінальна імпортне обладнання з ліцензійним ПЗ і чудові фахівці — запорука якісної роботи.

  • Для вашої зручності ви можете викликати майстра за адресою.

  • Ми не виключаємо роботу з гарантійними авто, потрібно тільки узгодити цю деталь.

  • Ви отримуєте високоякісні послуги по досить розумною ціною.

Скручування одометра BMW — це досить швидкий процес, який триває від 15 хвилин до 2-х годин. Час залежить від того, який у вас автомобіль і що за одометр в ньому вмонтований. Якщо думки про корекцію даних одометра вже не раз відвідували вас, то звертайтеся до нас якомога швидше, і ми оперативно вирішимо вашу проблему.