Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗМОТУВАННЯ СПІДОМЕТРА AUDI A6, A7, A8 — ДЕ І ЯК ВІДМОТАТИ ОДОМЕТР АУДІ В КИЄВІ

Ця послуга допоможе вам досить швидко і дуже дешево відкоригувати дані про пробіг автомобіля. Така процедура може допомогти у багатьох ситуаціях, але найкориснішою вона є при продажу машини в гарному стані, але зі значним пробігом.

У нас досить часто можна почути такі слова, як «відмотати спідометр Audi a6, a7, a8», але ніхто не звертає уваги на те, що спідометр вимірює і виводить дані тільки про швидкість руху машини. Виміром даних про пробіг займається одометр. Обидва прилади розміщені поруч, на одній дошці, але не дивлячись на це вони мають різні конструкції, і тому плутати їх назви не варто.

СКРУТИТИ ПРОБІГ В AUDI A6, A7, A8

На даному етапі ми не станемо в фарбах описувати процес скручування, але згадаємо про важливі деталі, які варто знати клієнтові.

Ви повинні розуміти, що ці прилади поділяють на дві категорії: це механічні та електронні одометри. Пристрої з механікою — це складна, застаріла система. Одометр тросом пов'язаний з валом коробки передач, і завдяки шестерням виводить дані про рівень пробігу на дошку приладів.

Змотати пробіг Ауді a6, a7, a8 з сучасним одометром можуть тільки майстри з роками досвіду за плечима. Конструкція електронного приладу простіше на перший погляд — це маленький датчик, прикріплений до коробки передач або навіть на колесі. Але необхідно враховувати, що електронний одометр з'єднаний з системою автомобіля, і дані про пробіг фіксуються не тільки в самому приладі, а й в трьох або чотирьох блоках управління. У нових моделях їх число доходить до восьми, що значно ускладнює роботу.

Майстри сервісу SmartKey відомі професіоналізмом у вузькій сфері спеціалізації. Чим же наш сервіс відрізняється від інших?

  • Ми почали свою роботу в 1988 році, досвід діяльності в даній області — близько 30 років.

  • Ми використовуємо імпортне обладнання високої якості з ліцензійним ПЗ.

  • Надаємо можливість викликати майстра за зручною для вас адресою.

  • Погодивши з клієнтом деталі, ми готові працювати з гарантійними авто.

  • У нас тільки послуги високої якості послуги за розумними цінами.

Скручування одометра Audi може тривати від 15 хвилин до 2 годин. Тривалість залежить безпосередньо від виду одометра і моделі автомобіля.

Якщо вам знадобилася корекція даних про пробіг — якомога швидше телефонуйте за вказаними телефонами, і ми швидко вирішимо вашу проблему.