Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

Корекція спідометра автомобіля

смотать спидометрЯкщо в процесі експлуатації автомобіля виникла необхідність коригувати показники одометра (спідометра), запрошуємо в наш центр автоелектроніки на вулиці Набережно-Лугової, 11.

Процедура корекції одометра (у побуті - корекція спідометра, скручування / накрутка спідометра) виконується виключно на імпортному професійному обладнанні.

Ми готові допомогти навіть в найскладніших або «запущених» ситуаціях. Також працюємо з гарантійними авто за погодженням із замовником.

Як робити корекцію одометра автомобіля

Корекцію одометра автомобіля в Києві надають багато компаній, але ми займаємося цим близько 20 років і готові запропонувати Вам тільки якісний сервіс на фірмовому обладнанні.

Залежно від марки Вашого автомобіля, його моделі та року випуску, процедура «відмотка спідометра» може зайняти від 10 хвилин до 2 годин. Це пов'язано з різними принципами роботи одометрів (спідометрів). Одометри бувають механічними та електронними. З першими більш-менш зрозуміло. Процедура коригування спідометра в них виконується за допомогою зняття щитка приладів та зміни даних, що відображаються, методом простої перестановки шестерень з цифрами. Цей спосіб обумовлений тим, що інформація передається безпосередньо на спідометр і в більшості автомобілів з такою приладовою панеллю ніде більше не зберігається. Для сучасних автомобілів з електронними одометрами цей спосіб неприпустимий. І не тільки по причині відсутності самих шестерень з цифрами. У сучасному автомобілі інформація надходить на приладову панель через бортовий комп'ютер. У ньому зберігається інформація з усіх агрегатів і блоків. Облік пробігу може одночасно записуватися в різних блоках автомобіля.

Коригування пробігу автомобіля

скрутить спидометрУ більшості іномарок пробіг записується в мікросхемі (чіпі) спідометра з дублюванням в інших елементах автомобіля - модулі світла, безпосередньо в ключі, в замку запалювання автомобіля, в іммобілайзер, в блоці управління автомобіля, в коробці передач, в гальмівній системі, в фільтрі сажі і так далі. Кожен автомобіль може мати від однієї до п’яти точок фіксації пробігу. Також в деяких автомобілях ведеться облік мотогодин. Тому для професійного коригування пробігу автомобіля потрібно мати як необхідні знання та досвід, так і багато спеціалізованого обладнання. Якщо коригування пробігу зроблено неправильно, це може призвести до помилок в роботі електронних блоків Вашого авто аж до повного блокування автомобіля бортовим комп'ютером.

Змотування одометра авто

Для того, щоб коректно провести змотування одометра в таких автомобілях, ми використовуємо спеціальні програматори і програмне забезпечення для читання і подальшого запису даних у відповідних блоках автомобіля. У деяких автомобілях для цього використовуються кілька дорогих професійних приладів. Ми робимо так, щоб процедура відмотування спідометра жодним чином не вплинула на працездатність Вашого автомобіля.

 

Корекція спідометрів будь-яких автомобілів в Києві виконується нашими фахівцями як в нашому Центрі, так і з виїздом до замовника.