Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті
замовлення

Необхідність виготовити додатковий ключ до Вашого автомобіля може виникнути з різних причин: втрата або зношенність ключа, поява нового користувача автомобілем або банальна втрата автоключа. У будь-якому випадку з такою проблемою може зіткнутися кожен автовласник. Зазвичай ключ потрібен не просто швидко, але також якісно і з гарантією. У такій ситуації часто виникає питання - до кого звернутися. На допомогу може прийти інтернет, поради «бувалих», дзвінок в автосалон і т.п. При швидкому поверхневому моніторингу виготовити автомобільний ключ в Києві можна в багатьох місцях. Пропозицію зробити ключ до автомобіля можна зустріти в майстернях на автобусних зупинках або стихійних ринках, навіть у майстерні по ремонту взуття. Іноді (на щастя, все рідше) зустрічаються і «майстерні під відкритим небом» прямо на банановому ящику.

І якщо з простими ключами від навісних замків або ключами від хвіртки на дачі ще можна ризикнути і спробувати зробити дублікат в найближчій майстерні, то з автомобільними ключами потрібно бути дуже обережними. Ринок сервісу послуг з виготовлення автомобільних ключів давно виділився в окремий напрямок.

Пояснюється це тим, що сучасний автомобіль являє собою складний електронний механізм системи запалювання і захисту від угону. Штатна протиугінна система автомобіля тепер не просто механічна, що складається із замків і автомобільного ключа, але ще й електронна.

Майже всі моделі автомобілів з середини 90-х років мають інстальовані заводом-виробником електронні протиугінні системи - іммобілайзер (часто говорять чіп, транспондер). Іммобілайзер (англ. Immobiliser – дослівно «робить не рухомим») - це вид електронного пристрою проти викрадення.

Включення і вимикання іммобілайзера в штатному комплекті доступне тільки господареві ключа від автомобіля. Майже всі типи іммобілайзерів мають функцію автоматичної постановки Вашого транспортного засобу під охорону. При руйнуванні іммобілайзера або несанкціонованому варварському його відключенні, системи запуску авто залишаються заблокованими.

Якщо говорити спрощено, іммобілайзер складається з двох основних елементів, які жорстко пов'язані.

Перший - це блок управління, що є «мозком» системи.

Другий - це автомобільний ключ, який знаходиться у власника автомобіля і який розпізнається блоком управління.

Існує безліч різновидів таких систем у всіляких конфігураціях. А варіантів ключів і чіпів - кілька десятків. Виготовити автомобільний автомобільний ключ на сьогоднійшій день - це не просто нарізати механічну частину автомобільного ключа, але й запрограмувати ключ таким чином, щоб блок управління сприймав його як «свій». Сучасні автомобілі відомих торгових марок навчилися зберігати в пам'яті усі ключі, які верифіковані саме в цьому автомобілі. Будь-який додатковий ключ обов'язково заноситься в пам'ять авто. Тому, у разі втрати ключа, ми наполегливо рекомендуємо видаляти з пам'яті авто ці ключі, якщо є така можливість. У разі необхідності знову додати втрачений автомобільний ключ можна буде без особливих труднощів. В іншому випадку є ризик, що ключ було викрадено і ним зможуть скористатися шахраї.

Наші фахівці також рекомендують перевірити кількість ключів, які зберігаються в пам'яті блоку управління Вашого автомобіля. Усі ключі, які автомобіль сприймає як «свої», повинні бути під контролем власника. Це важливо, якщо Ви придбали не новий автомобіль. Навіть якщо у Вас на руках два комплекти ключів, краще переконатися, що і в пам'яті блоку управління автомобілем їх також два.

У нашому спеціалізованому ЦЕНТРІ ВИГОТОВЛЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ КЛЮЧІВ можна виготовити ключі до автомобілів практично всіх існуючих на ринку марок, в тому числі LEXUS, ACURA, INFINITI, TOYOTA, MERCEDES-BENZ, BMW, NISSAN, VOLKSWAGEN, JEEP і багатьох інших.