Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ЗАМІНА (РЕМОНТ) КЛЮЧА ЗАПАЛЮВАННЯ ДЛЯ TOYOTA АБО LEXUS

Toyota (Тойота) і Lexus (Лексус) роблять унікальні автомобілі, знамениті в усьому світі своїми характеристиками якості, комфорту і надійності. Але проблема «поламався ключ Тойота» знайома багатьом автолюбителям, особливо тим, у кого в комплектації прості ключі з жалом. Ключі Тойота і ключі Лексус в такій компоновці мали кілька варіантів виконання:

  • Ключ Тойота (ключ Лексус) без кнопок

  • Ключ Тойота (ключ Lexus) 2 кнопки

  • Ключ Тойота (ключ Лексус) з 3 кнопками

  • Ключі Toyota (ключі Лексус) 4 кнопки

Об'єднує їх усіх тільки одне — часті поломки! Причому це не залежить від країни походження автомобіля. Тойота «араб», Тойота «японець» та Тойота «американець» ламаються постійно.

Конструкція таких ключів має слабке місце в районі кріплення жала в голові ключа, нерідкі також проблеми з кнопками. «Азіатські виробники» оперативно відреагували на постійний попит і наповнили ринок корпусами таких ключів для заміни та ремонту. Тим більше, що офіційний сервіс послуги «ремонт ключа» не надає.

Здавалося б, якщо є можливість зробити заміну корпусу ключа, значить проблему можна вирішити, і якщо вірити інтернету, то за відносно невеликі гроші — в районі 250-350 грн. Але, як це часто буває, знижуючи ціну знижується і якість продукції. В Україні переважає самий низькоякісний продукт з інтернет магазинів. Корпус ключа Тойота (корпус ключа Лексус) низької якості прослужить максимум до півроку.

Який вихід?

Що робити, якщо поламався ключ Тойота (Лексус)?

ЦЕНТР АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ СМАРТКЕЙ МОЖЕ ВИГОТОВИТИ КЛЮЧІ ТОЙОТА АБО ЛЕКСУС В ШВИДКІ ТЕРМІНИ

Виготовити ключ Тойота або Лексус в корпусі «викідуха». У цьому виконанні жало ключа кріпиться зовсім іншим способом, який забезпечує більш надійний вузол фіксації. У корпусі з викидним жалом ключі прослужать багато років, тим більше в цьому випадку крім надійності ключі мають ще й більш привабливий естетичний вигляд. У складеному стані жало ключа не зашкодить тканину одягу або сумочки. При цьому можна вибрати дизайн ключа, яких більше 20 видів.

Вартість ключа Тойота або ключа Лексус в цьому випадку складе близько 2000-2800 грн, що можна порівняти з вартістю аналогічного «рідного» ключа з простим жалом. Гарантія на викидний ключ Тойота або Лексус складе 2 роки. При цьому ми також гарантуємо повністю функціональні кнопки.

Також в магазині для клієнтів доступна послуга по ремонту таких ключів. Ремонт ключа Тойота або ремонт ключа Лексус проводиться з використанням плати і кнопок ключа замовника. Ми переставимо їх в новий корпус ключа. Жало і корпус при цьому нові, з якісного пластику і надійної заготовки. Вартість ремонту ключа Тойота або вартість ремонту ключа Лексус в цьому випадку складе 400-450 грн. При цьому гарантія на такі послуги складає 1 рік.