Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА TOYOTA, КУПИТИ ЧІП КЛЮЧ, КЛЮЧ РИБКА НА АВТО ТОЙОТА В КИЄВІ

Японський автомобіль «Тойота» надзвичайно популярний. Для залучення уваги розробники приділяють велику увагу безпеці. Автомобільна протиугінна система застосовується в Тойота давно.

ЯК МОДИФІКУВАЛИСЬ КЛЮЧІ ТОЙОТА

З 1996 в цих марках використовуються електронні ключі з іммобілайзером. Варіанти виконання ключів різні. Вони бувають вбудовані в двигун, а можуть грати роль самостійного пристрою.

Смарт ключі Тойота з'явилися в 2003 році. Вони відрізняються відсутністю ключа запалювання Тойоти. Smart включає в загальне управління спеціальну кнопку. Її дією включається запалювання. Однак запуск двигуна буде невдалим, якщо в салоні немає правильного ключа. «Правильність» ключа визначається встановленою в салоні антеною. Область дії електронного блоку невелика. Електроніка порівнює свій ключ по спеціальним розпізнавальним знакам.

Ключ авто Тойота потребує ремонту, коли розряджена батарейка. На відстані відповіді іммобілайзера можна не дочекатися, але запустити двигун можна, якщо піднести смарт до самої кнопки. Також існує можливість аварійного відкриття автомобіля, так як в складі смарта є металеве лезо. Наприклад, викидний ключ Toyota купити можна за досить демократичною ціною.

Чіп ключі Тойота з'явилися з 2005 року. Вони мають ідентифікатор з прив'язаною кріптоформулойю Іммобілайзер авто порівнює формулу з відповіддю ключа і при правильних даних дозволяє користування автомобілем. Перші ключі Toyota доступні для копіювання. Однак в подальшому виробник ускладнив кріптоформулу. Виготовлення додаткового ключа можливо тільки програмуванням.