Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА SUBARU, КУПИТИ ЧІП КЛЮЧ, КЛЮЧ РИБКА НА АВТО СУБАРУ У КИЄВІ

Майже всі моделі «Субару» з 1995 року обладнані штатним іммобілайзером (проти викрадення). Тому якщо чіп-ключ від «Субару» був загублений або поламався, ми готові допомогти будь-якому автовласникові в цій біді.

Ваше звернення в просту майстерню для того, щоб вам зробили ключ «Субару», не вирішить проблеми. Ви отримаєте доступ в салон, але не зможете нікуди поїхати, адже «самопальний» ключ авто «Субару» не зможе завести двигун. Тільки чіп-ключ «Субару», виготовлений в нашій компанії, знову поверне вас до звичного ритму життя.

ВИКИДНИЙ КЛЮЧ НА SUBARU КУПИТИ В КИЄВІ

Виготовлення ключів Subaru є одним з наших профільних напрямків діяльності. При цьому фахівці нашої фірми і наявне обладнання дозволяють не тільки скопіювати ключ-рибку «Субару», купити який стає швидше, простіше і дешевше, — але і записати новий чіп. В цьому випадку ви економите на придбанні блоку управління іммобілайзера, замків та інших деталей, а також на оплату ремонтних робіт, які у нас коштують дешевше, ніж в автосалоні.

КЛЮЧ РИБКА SUBARU

У нашій компанії можна не тільки купити ключ «Субару», а й відремонтувати його (заміна кнопок, корпусу і т.д.), А також виконати інші роботи.

Звертайтеся до нас — і ключ Subaru, і ви зможете швидко продовжити свій шлях!