Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА RANGE ROVER, КУПИТИ ЧІП КЛЮЧ, КЛЮЧ РИБКА НА АВТО РЕНДЖ РОВЕР В КИЄВІ

Неполадки з ключем від Рендж Ровера? Швидше за все причина в поломці леза ключа. У таких випадках ремонт не потребуватиме великих зусиль і витрат. Необхідно лише вирізати нове лезо і вставити замість пошкодженого.

Але що, якщо з ним все в порядку? Тоді проблема глибше. Для машин такого класу часто використовують складні, високотехнологічні смарт ключі. Якщо ви власник Рендж Ровера зі смарт ключем, то ось кілька приводів для звернення в майстерню:

  • лезо ключа вилетіло і не тримається;

  • проблеми з кнопками;

  • ключ заклинив в замку;

  • пошкоджена чіп-карта.

Незалежно від проблеми, у нас ви можете купити викидний ключ на Рендж Ровер або замовити ремонт старого.

ЗАМОВИТИ КЛЮЧ НА RANGE ROVER В SMARTKEY — ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

У нашій компанії ми відтворимо пошкоджений або загублений ключ від вашого авто. Ви можете оформити замовлення через інтернет, заповнивши коротку заявку і підтвердивши її оператору.

У нас ви можете купити запасний або додатковий ключ на Рендж Ровер. Виготовлення ключа запалювання для Рендж Ровера буде вироблено з високою точністю. Наші фахівці виконають роботу швидко, якісно і з гарантією.

При необхідності майстер може виїхати на вказану вами адресу і зробити перепрошивання чіпа ключа від Рендж Ровера. Звернення до нас гарантує високу якість і оперативність виконання.

Якщо у вас залишилися питання, то ми з радістю відповімо на них. Зателефонуйте за вказаним номером і отримаєте консультацію у нашого фахівця.