Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА PEUGEOT, КУПИТИ ЧІП КЛЮЧ, КЛЮЧ РИБКА НА АВТО ПЕЖО В КИЄВІ

Peugeot SA — найбільший автоконцерн з французькими коренями. Компанія відома по всьому світу. Випущені на виробництвах автомобілі відносяться до різних класів:

  • легковому;

  • спортивному;

  • гоночному.

Продажі Peugeot йдуть в основному через дилерську мережу, представництва є по всіх країнах. Популярний модельний ряд — Citroen — зараховується до середнього класу. У цьому сегменті є і акуратні Сітікар, солідні позашляховики, елегантні авто бізнес. Кожна модель відрізняється не тільки індивідуальними якостями, але і ключами Пежо. При цьому ключ підбирається за ідентифікаційним номером авто (VIN). Зазвичай він прописується в технічному паспорті на машину.

КЛЮЧІ PEUGEOT — У ЧОМУ ВІДМІННОСТІ

Ключі для «Пежо» представляють собою комплект, в якому буває два примірника. Один викидний ключ Пежо 307 обладнаний кнопками. Другий за зовнішніми ознаками схожий на звичний ключ Peugeot, однак він теж включає в себе транспондер.

«Пежо» — дуже якісні автомобілі, і у своїх власників знаходяться тривалий час. Тривала експлуатація, навіть дуже дбайлива, призводить до втрати зовнішньої привабливості ключа з кнопками. Причому корпус із пластику зазвичай міцний. Неробочими стають гумові кнопки, тому доводиться купувати ключ для Пежо 307. Якщо автомобіль знаходиться в користуванні у жінок, то гума на кнопках часто рветься через натискання нігтями. Викидний ключ Пежо 308 непоказного виду може продовжувати працювати. Зіпсована гума на кнопці призведе до непрацездатності ключа Peugeot. Кнопку доводиться тиснути по кілька разів.

Сама по собі ця проблема не зникне, необхідно виготовлення ключів Пежо:

  • заміна корпусу;

  • ремонт ключа.

Автолюбителі, які намагалися відремонтувати чіп ключ Пежо самостійно, зазвичай стикаються з невдачею. Тому перш ніж братися за роботу своїми силами, краще звернутися за допомогою до фахівців. У майстерні відремонтують смарт ключ Peugeot надійно. Можливо, ключ на Peugeot доведеться купити новий. Оскільки керівництво по експлуатації французьких автомобілів часто випускається лише на рідному для техніки мовою. Купити ключ Peugeot зручно у офіційних дилерів, а також в сервісних ремонтних центрах.