Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА MERCEDES, КУПИТИ ЧІП КЛЮЧ, КЛЮЧ РИБКА НА АВТО МЕРСЕДЕС В КИЄВІ

Інтелектуальне керування автомобілем сьогодні не новинка. Виконуються всі операції з допомогою оригінального ключа. Функціонал системи може включати такі операції, як:

відкриття і закриття дверей;

пуск і зупинку двигуна.

МОЖЛИВОСТІ БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ ДО MERCEDES

Параметри роботи системи змінюються в залежності від залучення різних частин авто. Функціоналу спочатку задаються певні дані. Управляється система за допомогою електронного коду. Безключевий доступ буває ускладнений ступенем секретності пристрою. Наприклад, ключ з чіпом буває різних видів. Перші варіанти були оснащені фіксованим кодом. В автомобілі штатно встановлений іммобілайзер. Електронна система перевіряє мітку чіпа. Якщо перевірка успішна, то доступ до автомобіля буде дозволений.

Виготовлення ключів mercedes передбачає в ключі кнопки. З ними зручніше управляти роботою дверей. Насправді ключ mercedes містить в собі плату модуля з певними радіочастотами. Сигнал з кодом передається авто. Пристрій перевіряє код і подає потрібну команду.

Ключ з вбудованим чіпом і кнопками відкриває або закриває двері на основі радіочастотних команд. Ключі відрізняються по виконанню, наприклад ключ рибка мерседес купити можна окремо або в якості доповнення.

Смарт-ключ мерседес є наступним поколінням пристроїв. Вони зручні в користуванні, однак недостатньо надійні. У таких пристроях часто трапляються відмови. Для зручності відкрити і завести авто можна звичайним резервним ключем, який знаходиться всередині смарта.

ДОДАТКОВІ ОСОБЛИВОСТІ БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ

Сучасні системи безключового доступу мають охоронні можливості. Наприклад, ключ від Мерседеса відрізняється високотехнологічним розвиненим функціоналом. Зручність використання системи в високому ступені надійності. Однак купити ключ на Мерседес з системою сигналізації не дуже вигідно. Прості технології досить вразливі для злому.

При необхідності чіп ключ мерседес встановлюється з залученням електропроводки авто і механічного устаткування. Далі підключається спеціальний бездротовий інтерфейс.

Ключ на авто мерседес керується за допомогою центрального блоку. У цій ролі часто виступає окремий контролер.

Оцініть зручність ключа на Мерседес. Купити його можна для кожного користувача автомобіля. Додаткові ключі для автомобіля зручно мати для сім'ї або для персоналу компанії. Цей варіант потрібен там, де кілька людей користуються одним авто.