Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА INFINITI, КУПИТИ ЧІП КЛЮЧ, КЛЮЧ РИБКА НА АВТО ІНФІНІТІ В КИЄВІ

Автомобіль преміум-класу Infiniti розроблений для дуже вимогливої категорії водіїв. Щоб він відповідав заявленій бездоганній якості, виробники використовують різні інноваційні технології. І найголовніше — транспорт цієї марки надійно захищений від викрадення автомобіля завдяки застосуванню спеціальних чіп-ключів Інфініті.

Замінювати ключі infiniti доводиться дуже рідко, адже цей аксесуар відрізняється підвищеною міцністю і надійністю. Однак коли все ж виникає така потреба, буває складно знайти потрібний виріб. У нашому магазині ви зможете не тільки купити ключ Інфініті за вигідною вартістю, але і поєднати його з системою іммобілайзера.

ЯК ВИБРАТИ НАДІЙНИЙ КЛЮЧ ІНФІНІТІ

Перш ніж підібрати ключ від авто Інфініті, важливо звернути увагу на його тип і матеріал, з якого він виготовлений. Зазвичай використовуються метали:

  • латунь — універсальний матеріал, який не боїться корозії;

  • сталь — довговічний метал, але піддається корозії;

  • сплав нікелю і срібла — дорогий вид матеріалу, який характеризується високою міцністю і стійкістю до негативного впливу навколишнього середовища.

Потім необхідно вибрати відповідний тип ключа, спираючись на характеристики автомобіля. У нас можна ключ на infiniti купити трьох видів:

  • з пластиковим закінченням;

  • з електронікою (чіп-картою);

  • без електроніки (звичайний металевий).

Якщо ви втратили або зламали ключ від Інфініті — звертайтеся! Ми з радістю допоможемо підібрати потрібний варіант і прописати його в автомобілі. Гарантуємо тільки оригінальні товари і високу якість обслуговування.