Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
проспект Володимира Маяковського, 15
Подивитись на карті
замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ЗАПАЛЮВАННЯ НА BMW, КУПИТИ ЧІП КЛЮЧ, КЛЮЧ РИБКА НА АВТО БМВ В КИЄВІ

Ключі від БМВ можуть відрізнятися по виду. Клас пристрою залежить від року виробництва техніки. В різні часи концерн застосовував різну систему проти викрадення. Система безпеки дозволяє допуск власника. Вона ж запускає двигун. Сигнал подається за допомогою замка запалювання. Передавач ключа зазвичай містить чіп.

Чіп-ключ заснований на роботі транспондера. Радіоканал взаємопов'язаний з центральною електронікою автомобіля.

ЯК ПРАЦЮЄ КЛЮЧ ДЛЯ БМВ

Наприклад, ключ БМВ Е39 не підійде до ключу BMW 7. Для будь-якого авто виконується власний ключ. Використовуються і різні мікропроцесори. У пам'яті бувають задіяні системи EWS або CAS. Загальна властивість у всіх ключів для БМВ, однак, є. Ще на виробництві відомості офіційно призначаються в електроніці, пов'язаної з безпекою.

Модулі EWS або CAS бувають взаємопов'язані з панеллю приладів. Іноді з'являється рішення замінити значення одометра в ЕБУ. Ремонт блоку управління електронікою виконується не всіма сервісними службами.

Ключ запалювання БМВ можна замовити як новітнього, так і колишнього варіанта. Ми ремонтуємо ключі для марок БМВ будь-яких серій:

  • Е81-Е87;

     

  • Е36; Е46; Е90; Е91;
  • Е34; Е39; Е60; Е61; Е62;
  • 6 - Е63; Е64;
  • 7 - Е38; Е65; Х5; Х3; Z4; Z; Z3.

ЯК ЗАМОВИТИ КЛЮЧ ВІД BMW

Чіп-ключ будь-яких моделей БМВ виготовляється в нашому сервісі. Варто відзначити, що роботи з чіп-ключами проводяться тільки при наявності документів на авто у замовника. Тільки при підтвердженні права власності можливі будь-які роботи.

Крім заміни чіпа в ключі БМВ ми займаємося ремонтом системи безпеки. Також можлива корекція приладових панелей. Професіонали працюють із застосуванням програмних засобів. Устаткування призначено тільки для транспондерів і системної безпеки BMW.

Так, наприклад, ключ BMW купити можна за цілковитої втрати, або при бажанні виготовити нові, додаткові ключі для автомобіля. Це буває необхідно також, якщо автомобілем користується не одна людина.

Брелок БМВ може припинити відгукуватися, якщо розрядився. З розрядженою батарейкою в брелоку можна відкривати і закривати двері, виконувати інші важливі функції. Складність полягає в тому, що не у всіх моделей БМВ є особливість завести машину без ключа шляхом задіяння спеціальної кнопки.