Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті

Tesla Model 3 отримає Smart Card?Дата публікації:

Tesla Model 3 отримає Smart Card?смарт ключ тесла

На сторінках багатьох ресурсів, присвячених автотематиці, активно обговорюється ролик з новою моделлю Тесла. У відео фігурує автомобіль, дуже схожий на презентований Тесла Модель 3 (Tesla Model 3). І управляв ним Даг Филд (Doug Field), один з керівників компанії. Нагадаємо, що ця модель скоро потрапить до своїх замовників.
Відео зацікавило багатьох користувачів. Хтось звернув увагу на незвичайну панель приладів і максимально приховані особливі деталі кузова. При цьому зішлися в думці, що автомобіль тестовий, тому не розкриваються усі подробиці. Багато хто звернув увагу на регулювання сидінь з електроприводом. Нас же зацікавила примітна деталь в руках Дага. Зверніть увагу, можливо, це Smart Card (смарт-карта). У попередніх моделях Тесла використовувався брелок у формі автомобіля.

Ключ карта рено, рено меган 2

У будь-якому разі, рішення цікаве і має багато шанувальників. Смарт-карта (карта-ключ) дозволяє отримати безключовий доступ до автомобіля. ключ карта рено меган 2Це рішення, що набирає популярність, має аналоги на ринку. І якщо раніше технологія застосовувалась в моделях люксового сегменту, тепер вона доступна і в середній ціновій категорії.

Як відомо, смарт карта, або ключ-карта, кому як зручніше, активно використовується в автомобілях RENAULT Megane, RENAULT Espace, RENAULT Clio - взагалі Рено вподобав це рішення. Використовується смарт ключ в комплектації і NISSAN Teana (INTELLIGENT KEY), MAZDA CX7 CX9, LEXUS LS (Keyless go) та багатьох інших моделях автомобілів.

Хоча, можливо, Тесла і додасть щось своє, абсолютно нове, у функціонал ключа. Залишилося трохи почекати, щоб все стало відомо.

А доки фанати Tesla чекають нову модель, ми пропонуємо зробити чіп-ключ до автомобілів Рено, Ніссан, Мазда, Лексус, Тойота, Самсунг в нашому Центрі Смарткей вже сьогодні.

 

 

 

Ролик взятий з відкритого відеоресурсу.