Пн-Пт з 09:00 до 18:00
сб, нд - вихідний
вул. Набережно-Лугова, 11
Подивитись на карті

Зробити смартключ NISSAN (Ніссан) T32 або J11 можливо!Дата публікації:

Зробити смартключ NISSAN (Ніссан) T32 або J11 можливо!Неприємність з автомобілями Nissan X-Trail / Rogue Т32 і QASHKAI J11 2014-2016 років випуску, коли при прив'язці ключів згорає блок ВСМ, вирішена нашими інженерами!

ПРОБЛЕМА З КЛЮЧАМИ КЛЮЧАМИ NISSAN X-TRAIL/ROGUE (T32) И QASHQAI (J11)

Власники автомобілів 2014-2016 р.в. на цих платформах зіткнулися з проблемою при спробі додати новий ключ замість втраченого. Проблема пов'язана з протиугінною системою NATS і проявляється при реєстрації блоків і ключів.
Через помилки розробників програмного забезпечення в блоці контролю салоном (BCM) в якому зберігаються ключі іммобілайзера NATS, при введенні 20 символьного пароля для додавання ключа, блок просто «вмирав». При цьому автомобіль перестає бачити навіть рідні ключі. Відповідно автомобіль із рухомого майна перетворювався в нерухоме. Найцікавіше, це відбувалося навіть в офіційних сервісних центрах.

Дилери Ніссан зіткнулися з такою проблемою відразу після випуску автомобілів. Виробник цілих 2 роки намагався розв'язати цю проблему на програмному рівні, але тільки в 2016 році випустив повідомлення (бюлетень) із відповідними поясненнями і способом її «вирішення».
А рішення геніальне - СУВОРО НЕ РЕКОМЕНДУЄМО, а фактично «ВІДМОВИТИ НА ПЕРШІЙ-ЛІПШІЙ ПІДСТВІ» в прив'язці нових ключів і включення RES (Дистанційний запуск двигуна з ключа) та інших функцій, пов'язаних з введенням 20-значного коду кодування.
Як бачимо з внутрішнього документа, при виході з ладу BCM всі інші блоки цієї машини стають "використаними" і потрібна заміна всіх блоків і ключів. Іншими словами, НІССАН затягував проблему щоб авто злетіли з гарантії. А не гарантійна заміна такого комплекту блоків тягне близько 1000 дол.
З появою в Україні автомбілей Nissan з США проблема стала ще гострішою. Автовласники все частіше зверталися з проханням зробити ключ Rogue Т32 2014-2016 з гарантією.
Проблема ця так і не вирішилася на рівні виробника. При виході з ладу BCM при звичайному введенні пароля - доведеться купувати комплект обладнання з ключами і прошивати його в автомобіль. Офіційні дилери просять за це купу грошей і вимагають чекати близько 1 місяця.

ЯК ЗРОБИТИ КЛЮЧ НИССАН Т32 / J11?

У нас можна зробити смартключ з кейлесс Ніссан Рог або Ніссан Кашкай за 1 день і з повною гарантією!
Інженери Центру виготовлення ключів Смарткей навчилися робити ключі з автозапуском на Ніссан Рог / Ніссан Кашкай з гарантією і без заміни блоків. Наш майже 30-річний досвід дозволив розібрати це питання до найдрібніших подробиць. Ми знайшли «баг», навчилися його виправляти і запропонували ринку рішення. Ми часто допомагаємо «офіціалам», допоможемо і Вам. Звертайтеся до професіоналів - економте час, нерви та гроші.